Co na afty a krvavé dásně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalinky
Kecalka 105 příspěvků 28.09.14 09:20
co na afty a krvave dasne?

Holky poradte malý 2 roky ma už 3 týdny rýmu a od vcerejska vrchní dásně krvave zarudlé kolem zoubků a na jazyku a patře afty. Co je na to dobré? Vyvezla jsem tantum verde, ale který sprej roztok pastilky je toho vice. Dekuji

Reakce:
cicmud
Extra třída :D 12634 příspěvků 28.09.14 09:26

Ahoj, malé pomáhal herbadent gel a vyplachovat odvarem ze šalvěje ;)

Uživatel je onlineLevandulina
Kelišová 6312 příspěvků 21 inzerátů 28.09.14 09:37

My dostali v lekarne na afty fialovou vodicku. Nevim, jak se jmenuje.Ale vlasne my to meli pro miminko..

cicmud
Extra třída :D 12634 příspěvků 28.09.14 09:39

@Levandulina fialová vodička je dobrá na afty :palec: ale na ty zanícené dásně nepomůže

Lalinky
Kecalka 105 příspěvků 28.09.14 09:48

Mám mundisal gel ten by taky mohl pomoct co? Normálně ji i pije tak si myslím ze ho to asi nějak moc neboli.

cicmud
Extra třída :D 12634 příspěvků 28.09.14 09:57

@Lalinky jj ten je taky dobrej, tak držím palečky ať se to nezhorší, malé se z toho před měsíce vyklubal zánět dásní a bylo to maso, dva dny nejedla vůbec nic a dost jí to bolelo, trvalo to asi týden :zed:

Malaga
Nadpozemská drbna 25352 příspěvků 28.09.14 10:23

@Lalinky Solcoseryl - je od 2 let, je to tuhá pasta.

http://www.medapharma.cz/…yl-pasta.php

kamo2601
Kecalka 310 příspěvků 28.09.14 11:20

Meli jsme ted stejny problem, akorat bez rymy. Do dvou dnu nam pomohl Borax 5CH (homeopatika). Dcera cuca 5.kulicek denne a krasne to mizi. Jinak 3× denne potiram mundisalem.

lulinaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.14 11:37

Já jsem měla kdysi na zánět dásní perfektní kloktadlo, ale nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje :think:…google našel, Corsodyl :palec:

Eironil
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 28.09.14 12:21

Nas maly tohle dostal na Rhodose a k tomu 40tky horecky. Tyden nic nejedl, zhubnul 2 kila. Genciana to jen zhorsila. Nakonec nam dr. dala hydrocortison, tim jsme to stetickou mazali a za dva dny to bylo pryc. Jen ma od te doby poskozenou sklovinu…

Lalinky
Kecalka 105 příspěvků 28.09.14 20:27

Děkuji moc za rady raději zajdu zítra k dr at se mu na to koukne :-(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >