Co na alergii, když kojím novorozence?

2692
16.6.17 07:46

Co na alergii kdyz kojím novorozence?

Zdravím, potřebuji prosim nutně radu.. Jsem deset dni po císaři, plně kojím, na radu dětské sestry piju kojící čaj od Lerosu a od Babio fenyklovy, začala jsem je pit predevcirem odpoledne. Vcera večer jsem se začala osypavat hlavně na hrudníku a břiše a dnes jsem uz cela natekla, uši, oči, a mam vyrážku po tele. svedi, ale nedrbu. A ted co na prvni pomoc? Muže to byt z těch čajů? Nejim nic neobvyklého a piju čistou vodu a Caro 3× denně. Moc diky za jakýkoliv postřeh..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12177
16.6.17 07:51

@KriJona první pomoc nevím, asi se zeptej v lékárně, určitě to může být z těch čajů, okamžitě je vynechej a pij jen Caro a hodně vody, já pila i nealko pivo a hodně polévek k tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
16.6.17 07:54

Mam na ty čaje největší podezření prave, končím S nimi nadobro :) diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5157
16.6.17 08:32

Já bych vynechala i to Caro pokud jste ho nepila před těhotenstvím, já jsem na něj alergická, kojící směs jsem si koupila v prodejně s bylinkami, kde v tom nebylo nic na dochucení, byla sice hnusná, ale já bez alergie. Jinak jako první pomoc na vyrážku je ochladit si kůži, přejde pak to nejhorší svědění. Jinak kvůli lékům bych zavolala především dětské doktorce nebo do lékárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
16.6.17 09:10

Caro jsem si čas od času dala.. Pila jsem ho v těhotenství treba jednou za tyden určitě. Volala jsem na alergilogii, doporučili vynechat čaj a vzít si jednorázovou tabletku jako prvni pomoc na alergickou vyrážku a otoky.tak jdu maskovana teda do lekarny :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
16.6.17 10:16

Ja mam odzkousenou masticku od Carunu - konopna pro deti. Mazu ted v tehu ekzem na rukach a leci i opruzeniny deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
16.6.17 11:21
@jana2381 píše:
Ja mam odzkousenou masticku od Carunu - konopna pro deti. Mazu ted v tehu ekzem na rukach a leci i opruzeniny deti.

lze sehnat v každé lékárně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
16.6.17 11:36

@KriJona
to nevim. Koukni na jejich stranky. Maji svoje lekarny.maji i e- shop. (Www.carun.cz) a ta masticka je tato: https://www.carun.cz/…-masticka-16 vse tam maji popsane. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama