Co na alergii při kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 02.11.14 13:30
Co na alergii při kojení?

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda můžu něco na alergii při kojení. Jsem s malou na dva týdny u rodičů a mám tady na něco silnou alergii, asi na plísně nebo na psa, pořád mi teče z nosu a kýchám, tak jestli bych si mohla výjimečně na ty dva týdny něco vzít, i když v příbalovém letáku to nedoporučují? Mám tady Xyzal, tak asi ten bych si vzala.

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 02.11.14 13:39

@Sofie2013 : me doktorka xyzal v těhotenství a při kojení zakázala :nevim:. Co mi dovolila v těhotenství byl zyrtec, tak možná ten bych zkusila.

yweta
Závislačka 4162 příspěvků 02.11.14 13:59

Na kožním mi při kojení oředepsala zyrtec.

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 02.11.14 13:59

Já mám dovoleno si hodně výjimečně vzít xyzal, ale nemám ho brát často. Zatím jsem si ho nevzala a rýmu buď vydržela nebo pomohly kapky tafen.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 14:13

@Sofie2013 hoodne vitaminu C a magnezia

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 02.11.14 14:46

Zyrtec/Zodac, Dithiaden.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >