Co na bolest hlavy a ztuhlou šíji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 20:35
Co na bolest hlavy a ztuhlou siji ?

Ahoj, ASI me boli hlava od krcni patere. Protahuju ji kazdej den, nejak me neboli, asi spis mam zatuhla zada. Ibalgin mi moc nezabira, nevite co koupit v lekarne? Krk i nahrejvam. Ja vim, ze bych mela jit k lekari ale s krcni pateri bojuji cely zivot a rehabka jsou k nicemu. Ted pracuji na zahrade s rejcem a asi to mam zatuhle. Diky.

Reakce:

Vlasta.Jana
Nováček 10 příspěvků 17.10.18 20:42
ahoj

mě na hlavu vždy zabírá Nimesil - je to citronový prášek a je to na předpis. Na ty zatuhlý záda/krk zkus masáže. Mě to pomáhá. Používám Relax and Tone (https://1url.cz/zMJ0R) mám ho uz roky a stále pomáhá, sice píší, že je to na celulitídu a kdoví co (teta to zkousela a fungovalo jí to), ale já to používám na masáž…

svapi
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 17.10.18 20:43

Tak tohle mívám často, teď mě bolela hlava 3 dny, protože v tehotenstvi si nic brát nechci..Mně kdysi dali v lékárně migralgin, ten mi opravdu pomohl..a pořád nosím šál kolem krku..taky mi pomáhá spát bez polštáře. :)

svapi
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 17.10.18 20:45

@Vlasta.Jana nimesil mi taky vždycky pomohl, ale je na předpis, když jsem nemohla jít k doktorce, tak jsem právě dostala migralgin :)

LadyTommy
Extra třída :D 14880 příspěvků 1 inzerát 17.10.18 20:45

Guajacuran

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 20:47
@LadyTommy píše:
Guajacuran

Je dobre ho brat kdyz beru antidepresiva na uzkost?

pazitka
Kelišová 6575 příspěvků 17.10.18 21:14

pilates!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >