Co na bolest po císaři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myina
Povídálka 15 příspěvků 03.02.18 17:51
Co na bolest po císaři

Zdravím. Jsem pátý den po císaři (den operace nepočítám), konečně už první noc doba a první bez léků. Tak jak mi bylo lépe a lépe v porodnici, kdy jsem se mohla celkem hýbat a noci jsem měla klidné, mně ze včera na dnešek přepadly bolesti. Není to nic, co se nedá vydržet, ale omezuje mě to v pohybu k malému, z postele a občas i při chůzi mě píchne v podbřišku…
Máte některá radu, jaké léky jsou možné si vzít? Na utlumení bolesti v noci, kdy je to vlastně nejhorší?
Paralen, který vím jistě, že můžu, jsem zkusila, ale bohužel moc nepomohl… Nic jiného asi nemůžu, když kojím, že?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivanas85
Kecalka 106 příspěvků 4 inzeráty 03.02.18 18:03

Dobry den, uzivala jste v porodnici cipky na bolest? Stejne cipky jsem uzivala jeste par dni doma (cca do 10.dne po cisari), jinak bych se nezvladla postarat o tri male deti.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9348 příspěvků 03.02.18 18:04
@myina píše:
Zdravím. Jsem pátý den po císaři (den operace nepočítám), konečně už první noc doba a první bez léků. Tak jak mi bylo lépe a lépe v porodnici, kdy jsem se mohla celkem hýbat a noci jsem měla klidné, mně ze včera na dnešek přepadly bolesti. Není to nic, co se nedá vydržet, ale omezuje mě to v pohybu k malému, z postele a občas i při chůzi mě píchne v podbřišku…
Máte některá radu, jaké léky jsou možné si vzít? Na utlumení bolesti v noci, kdy je to vlastně nejhorší?
Paralen, který vím jistě, že můžu, jsem zkusila, ale bohužel moc nepomohl… Nic jiného asi nemůžu, když kojím, že?

V porodnici dávali čípky. Zkus se na to zeptat v lékárně. Jméno těch čípků nevím, nevzala jsem si ho, protože mě to nebolelo. Nemohla jsem se teda řechtat, ale na braní prášku to nebylo.

Ivanas85
Kecalka 106 příspěvků 4 inzeráty 03.02.18 18:04

Dicloreum cipky, volne prodejne

myina
Povídálka 15 příspěvků 03.02.18 18:04

@Ivanas85 Ano, ty jsem užívala, ale domů jsem žádné nedostala… Myslíte, že by mi je případně napsal praktik?

Ivanas85
Kecalka 106 příspěvků 4 inzeráty 03.02.18 18:06

@myina Jsou volne prodejne. Koupil mi manzel.

myina
Povídálka 15 příspěvků 03.02.18 18:07

@Ivanas85 Děkuji moc, tak pokud je volně prodejný, určitě zkusím, abych měla lepší noci :)

Dandinkaaa
Kecalka 169 příspěvků 03.02.18 18:17

Me teda na bolest davali v porodnici brufen. Taktez jeste doma, ale max 2 dny pak uz to nebolelo. Vzdy mi zabral. A kojila jsem normalne.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 03.02.18 18:23

Já vím že hodně žen si chválí Wobenzym :think: :)

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9348 příspěvků 03.02.18 18:25
@Petruna21 píše:

Ten je na pooperační rekonvalescenci. Ale že by do půl hodiny zbavil bolesti, to se mi nehce věřit.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 03.02.18 18:29
@Russet píše:
Ten je na pooperační rekonvalescenci. Ale že by do půl hodiny zbavil bolesti, to se mi nehce věřit.

Hele tak to nevím vím že hodně žen si ho chválí a že pomáhá :)

Léčbu lze účinně posílit!

Jak na oslabenou imunitu?
Chřipka a nemoci z nachlazení
Chřipka
Angína
Zánět dýchacích cest
Zánět průdušek
Zánět nosních dutin
Léčba antibiotiky

Léčbu lze zkrátit!

Úrazy
Operace
Chirurgické
Ortopedické
Gynekologické
Plastické
Stomatologické

Pomoc pro ženy

Opakované vaginální mykózy
Gynekologické záněty
Zánět močových cest
Gynekologické operace
Chlamydie

Pomoc i při dalších potížích

Artróza, revmatoidní artritida
Chronické rány
Fibrocystická mastopatie
Lymfedém
Zánět prostaty
Zánět šlach a svalů
Zánět žil

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 03.02.18 18:31
@Petruna21 píše:

To na bolesti, kdy se plazíš v předklonu nezabírá :?. Ty čípky jsou super, přežila jsem díky nim prvních 14 dnů. Brufen můžeš taky i při kojení.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 03.02.18 18:33
@Janli píše:
To na bolesti, kdy se plazíš v předklonu nezabírá :?. Ty čípky jsou super, přežila jsem díky nim prvních 14 dnů. Brufen můžeš taky i při kojení.

Aha, jak jsem psala já zkušenosti zatím nemám jen že si ho hodně lidí chválí a i známí :)

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9348 příspěvků 03.02.18 18:33
@Petruna21 píše:
Hele tak to nevím vím že hodně žen si ho chválí a že pomáhá :)

Léčbu lze účinně posílit!

Jak na oslabenou imunitu?
Chřipka a nemoci z nachlazení
Chřipka
Angína
Zánět dýchacích cest
Zánět průdušek
Zánět nosních dutin
Léčba antibiotiky

Léčbu lze zkrátit!

Úrazy
Operace
Chirurgické
Ortopedické
Gynekologické
Plastické
Stomatologické

Pomoc pro ženy

Opakované vaginální mykózy
Gynekologické záněty
Zánět močových cest
Gynekologické operace
Chlamydie

Pomoc i při dalších potížích

Artróza, revmatoidní artritida
Chronické rány
Fibrocystická mastopatie
Lymfedém
Zánět prostaty
Zánět šlach a svalů
Zánět žil

Rozhodně neni na akutní bolest. Ale jestli napomáhá hojení, bolest může postupně slábnout. Já ho kdysi brala jen na podporu imunity a nijak zásadní změna nebyla.

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 03.02.18 18:34

@Russet Aha tak nevím :think: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama