Reklama

Co na bolest v krku u batolete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.07.09 14:38
Co na bolest v krku u batolete?

Ahojky, malý má pořádnou rýmu a měl i mírně zvýšenou teplotu. Zdá se mi, že i těžce polýká. Teď jsem chytla od něho rýmu i já a pobolívá mně v krku. Tak si říkám, co když jeho také? Jak to poznám a co bych mu na to mohlá dát, teď je svátek, tak ani s ním k doktorovi.

Reklama

Reakce:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 04.07.09 15:19

Ahoj, můžeš mu kouknout do krku - u okna, ať řekne aaa, jazyk můžes stlačit lžičkou, aby nezavazel - jestli si nechá. Ale pokud nevíš, jak to u něj v krku obvykle vypadá, možná nic moc nepoznáš - jedině, že by měl opravdu čepy, rudé mandle, ale to by zase asi nechtěl jíst nebo pít. Můžeš mu dát na krk obkládek - mokrej kapesník, přes to suchej.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.07.09 16:09

S ním to bude problém, ale zkusím to se kouknout. Papat moc nechce a pít také ne, ale on celkově špatně jí i pije. Dávám mu medík a čajík z heřmánku.

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 07.07.09 10:03

Ahoj,
nevím jestli ještě pomůžu, ale malá teď taky byla nemocná a doktorka doporučila kapičky Kaloba okopírovala jsem k čemu jsou ale nevím jak máš staré dítko, tohle je od 1 roku. Stály myslím 140,– ale máme je skoro celé a malá je už v pořádku.

Kdy se lék používá?
Co je Kaloba a k čemu se používá:
Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních
dýchacích cest.
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělým nebo podáván dětem od 1 roku při akutních onemocněních dýchacích cest (jako např.akutní zánět průdušek), které se na počátku projevují kašlem nebo rýmou, případně bolestí a škrábáním v krku. Následně může docházet ke zhoršení příznaků, které mohou vyústit až do akutního zánětu průdušek. Pro tento zánět je charakteristický suchý kašel s bolestí při kašli, obtížné odkašlávání hlenu, nepřítomnost hnisu a krve v hlenu, přičemž klinické příznaky mohou být přítomny bez horečky nebo provázeny zvýšenou teplotou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >