Co na bolest v krku u batolete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.07.09 14:38
Co na bolest v krku u batolete?

Ahojky, malý má pořádnou rýmu a měl i mírně zvýšenou teplotu. Zdá se mi, že i těžce polýká. Teď jsem chytla od něho rýmu i já a pobolívá mně v krku. Tak si říkám, co když jeho také? Jak to poznám a co bych mu na to mohlá dát, teď je svátek, tak ani s ním k doktorovi.

Reakce:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 04.07.09 15:19

Ahoj, můžeš mu kouknout do krku - u okna, ať řekne aaa, jazyk můžes stlačit lžičkou, aby nezavazel - jestli si nechá. Ale pokud nevíš, jak to u něj v krku obvykle vypadá, možná nic moc nepoznáš - jedině, že by měl opravdu čepy, rudé mandle, ale to by zase asi nechtěl jíst nebo pít. Můžeš mu dát na krk obkládek - mokrej kapesník, přes to suchej.

Andrejka1
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 04.07.09 16:09

S ním to bude problém, ale zkusím to se kouknout. Papat moc nechce a pít také ne, ale on celkově špatně jí i pije. Dávám mu medík a čajík z heřmánku.

trixinka
Závislačka 4361 příspěvků 07.07.09 10:03

Ahoj,
nevím jestli ještě pomůžu, ale malá teď taky byla nemocná a doktorka doporučila kapičky Kaloba okopírovala jsem k čemu jsou ale nevím jak máš staré dítko, tohle je od 1 roku. Stály myslím 140,– ale máme je skoro celé a malá je už v pořádku.

Kdy se lék používá?
Co je Kaloba a k čemu se používá:
Přípravek se užívá na zmírnění příznaků při akutních onemocněních
dýchacích cest.
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělým nebo podáván dětem od 1 roku při akutních onemocněních dýchacích cest (jako např.akutní zánět průdušek), které se na počátku projevují kašlem nebo rýmou, případně bolestí a škrábáním v krku. Následně může docházet ke zhoršení příznaků, které mohou vyústit až do akutního zánětu průdušek. Pro tento zánět je charakteristický suchý kašel s bolestí při kašli, obtížné odkašlávání hlenu, nepřítomnost hnisu a krve v hlenu, přičemž klinické příznaky mohou být přítomny bez horečky nebo provázeny zvýšenou teplotou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >