Co na bolest zad v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 27.09.18 17:42
Co na bolest zad v tehotenstvi

Holky jsem 25tt. a boli me zada. Nejhorsi to zacne byt treba az odpolko a k veceru. Dopoledne nic moc jen kdyz treba stojim u vaření tak citim mezi lopatkami. Obcas me tam i jak kdyz rejpne a dneska jsem si nahmatala takove bolave misto jak kdyz v tom prohnuti tak vic vpravo pod zebry. Jak si trosku ulevit.
Večer mi jakztak pomuze tepla sprcha a jak lehnu tak o tom ani nevim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2248 příspěvků 27.09.18 17:45

Cvičit a protahovat

Peruz
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 27.09.18 17:45

Koupila jsem si alpu :)

alialiali
Kecalka 208 příspěvků 27.09.18 17:46

Neporadím, jen napíšu že jsem to také měla a přešlo to samo tak po 2-3 týdnech max…

S.maya
Závislačka 4349 příspěvků 27.09.18 17:47

Když pomáhá teplo, tak zkuste nahřívat gelovým polštářem vícekrát. Můžete mít přetížené paravertebralní svaly z hyperlordozy. Já teď měla spasmu v SI skloubení tak jsem nahrivala a 3 dny brala Aulin. Jsem 7+0.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 17:52

Dojdi na tehotenskou masaz. Muzes koupit prohrivaci konskou mast. A protahovat. Koukni na youtube na still on the way, ma tam jogu na bolava zada. Nic narocnyho, na 15min, myslim, ze i v tehu bys mohla. A mokry teplo ne.

GirlsNick
Kecalka 402 příspěvků 27.09.18 18:03

Jo, holka jediné vydržet. Maximálně tak masáže a horka sprcha to pomáhalo mne ;)

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 27.09.18 18:05

@GirlsNick tak to jsem nechtela slyset zrovna :roll: :lol: :lol:
V hloubi duse si rikam to samy totiz

GirlsNick
Kecalka 402 příspěvků 27.09.18 18:08
@ZukaP píše:
@GirlsNick tak to jsem nechtela slyset zrovna :roll: :lol: :lol:
V hloubi duse si rikam to samy totiz

Já to měla celej 8.mesic, nemohla jsem se ani hnout. Opravdu na to téměř nic nemůžeš v těhotenství :(

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 27.09.18 18:11

@GirlsNick nestras…zatim se hybat jeste dokazu a v pohode. Tohle je moje 3.tehu po 6 letech a ja si vykulena jak kdybych cekala prvni. U tech dvouch jsem to prosla, ze jsem ani nevěděla..ale zato ted teda…

GirlsNick
Kecalka 402 příspěvků 27.09.18 19:15

@ZukaP Ty brďo, tak to Ti moc gratuluji!! Já mám za sebou jen jedno těhotenství. Člověk by řekl, že po dvou už budeš plně připravená na všechno a ono tomu tak není :)
Hlavně ať jste v pořádku a vše je jak má být :)

ZukaP
Povídálka 37 příspěvků 27.09.18 19:19

@GirlsNick prave ze si přijdu jak u prvniho :lol: porad me neco prekvapuje. Ale prcek v poradku to je hlavni

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 27.09.18 19:27

Mne pomohl ten hopsaci nafukovaci mic …protahovala jsem se na nem a nebo si lehnout na zem a pokrcit nohy.

Šťastná Adélka
Povídálka 25 příspěvků 27.09.18 19:47

Trápí mě teď aktuálně to samé. Jsem 24+6 a už cca deset dní mám blok v hrudní oblasti mezi páteří a pravou lopatkou. Někdy ta bolest napadne celou hrudní oblast, ale spíš to vystřeluje v jednom místě. Začala jsem chodit na RHB, ale paní si se mnou neví moc rady :D . Prý kdybych neměla bříško, tak už je to dávno odblokovaný. Na otázku, zda si myslí, že to samo přejde, mi řekla, že asi né, že s rostoucím bříškem to může být horší. Ale myslím, že je to individuální. A protože jsem doma jak lemra, pomalu neudělám žádnou běžnou práci, ani neuvařím, tak zkouším štěstí u jiného odborníka. Jdu v úterý :D Jo a ještě dodám, že po cvičení (těhotenská z netu + doporučená od fyzioterapeutky) se mi to rapidně horšilo :? Budu držet palce, aby jsi byla ten případ, kterému to brzy odezní samo :)

GirlsNick
Kecalka 402 příspěvků 27.09.18 19:50

@ZukaP Přesně! Škvrně je nejdůležitější :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >