Co na celodenní nevolnost v těhotenství?

220
25.11.20 10:22

Co na celodenní nevolnost v těhotenství?

Dámy, pomoc :roll: co na nevolnosti v těhu? Piškoty nezvládnu, rohlíky taky ne, všechno mi smrdí a nadavuje mě to. Už jen představa jídla… Jen jak to píšu, tak mi dělá žaludek divy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7023
25.11.20 10:31

@Mimi1985 co colu po lzickach? Nekomu pomaha…mne bohuzel nezabiralo nic, ani ty zazracny lizatka na nevolnosti z lekarny. Trpela jsem cely dny, dejchala z okna vzduch, u lednice studenej :lol: Zaludek porad na vode, ale nezvracela jsem. A nejhur mi delalo maso, vyvary, sunka,… :lol: kolem 12tt jak kdyz utne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
25.11.20 10:33

@Kukacka123 Ježíš fuuj :poblion: jen si to představím, mám v krku knedlík. Colu nemám ráda, může být kofola?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
25.11.20 10:33

Joo zrovna si tím prochazim, u syna jsem to měla taky, kolikaty si tt? Já zítra začínám 11 tt, ale nevolno mi je furt :zed: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
25.11.20 10:44

Zkus si koupit v lékárně Antimetil, mně to trošičku pomohlo. Jinak přežít :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
25.11.20 10:49

@Stella15 jsem 7+3 a pořád se to stupňuje a už nevím, co do sebe strčit. U dcery jsem tohle nezažila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
25.11.20 10:52

@Kacise radši bych trpěla únavou, než tohle  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
25.11.20 10:55

Chce to zkoušet. Někomu pomůže coca cola, zázvorová lízátka, suchý rohlíky, sladké buchty apod. Těch diskuzí a tipů je mnoho. Mě pomáhala zmrzlina nebo cokoliv z ledu a prostě to přetrpět. Neboj, ono to dřív nebo později přejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7023
25.11.20 11:07
@Mimi1985 píše:
@Kukacka123 Ježíš fuuj :poblion: jen si to představím, mám v krku knedlík. Colu nemám ráda, může být kofola?

To nevim, zkus :lol: a jinak jak pisou holky - zkouset a nebo pretrpet no, bohuzel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12158
25.11.20 11:10

Já přežila na broskvích (bylo léto) do snad do 20tt. I když nemáš chuť, zkoušej různé věci, ten hlad to jenom zhoršuje. Já v nejhorším navíc mohla jen úplné pidiporce, ale často (čtvrtka broskve, 2 lžíce jogurtu apod.) A později jsem pila čistý vývar z hrnku. Já teda navíc hrozně zvracela, ale došla jsem k tomu - omlouvám se za nechutnosti - že je lepší zvracet něco než žaludeční šťávy. Drž se a přežij. Teď to vypadá, že to neskončí, ale jednou se probudíš a bude to dobrý!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
25.11.20 11:13

Me nepomohlo nic, zvracela jsem klidne 10× denne, by, a 3 dny na kapackach, pak mi trochu pomahal torecan cipky, ale byla jsem po nich dost unavena, no s nimi jsem zvracela treba jen 2-3× denne… takze jsem s nima prezila nejhorsi dobu a ustalilo se to nekdy ve 4m, to mi bylo blbe vetsinou jen rano nebo po jizde autem atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
25.11.20 11:17

@Jogo-Bela no úplně si neumím představit, jak bych teď řídila. Slintám jak bernardyn a zvedá se mi žaludek i z určitých zvuků… Je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3858
25.11.20 11:22

@Mimi1985

Je to, jak píší holky - jen velmi malinkaté množství něčeho, co zvládneš. Jedno sousto, za půl hodiny druhé. U mě to byly jablka - ale jen některá (samozřejmě ty nejdražší…).
V lékárně jsem taky koupila Antimetil - a bylo fajn, že jsem aspoň neblila cestou z a do práce… zkus ho. Mě ten žaludek na vodě vždycky trochu srovnal. Na chvíli. Ale každá chvíle dobrá :-)
Vydrž, dřív nebo později to přejde :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
25.11.20 11:38

@Whitedog teď zobu suché špaldove lupínky. Kupodivu mi chutnají. Dřív mi smrdely jako krabice od bot :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
25.11.20 11:38

Mě pomáhali zázvorový lízátka z lékárny. Chodila jsem s ním v puse snad nonstop :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat