Co na energii po porodu?

2070
12.6.17 09:06

Co na energii po porodu?

Ahoj holky :mavam: mám dotaz a snad mi nektera dobře poradi :palec: jsem tyden po porodu (minulou nedeli) a pořád se citim jak prejeta parnim válcem :zed: porod byl krásný, rychlý a bez komplikací a bez nastrihu :palec: Jedina komplikace je, ze me hrozne boli zadek. Mam přímo u konečníku pěknou modřinu :mrgreen: nevite take co by mohlo urychlit hojeni? A něco co by mi vratilo energii do zil? :dance:

Děkuji za tipy co třeba pomohlo vam :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.17 09:11

V sestinedeli je dobre co nejvice lezet a odpocivat. Ne nadarmo se tomuto obdobi v nemcine rika „Wochenbett“, tedy tydny v posteli. Touhu po energii chapu, ale doporucuji par tydnu pockat a do te doby polehavat s miminkem v posteli, dokud se vse nezahoji. Pak prijde energie sama. Unavou Ti telo dava najevo, ze potrebuje odpocivat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
12.6.17 09:25

@BloomingGorgeous to máš určitě pravdu :hug: ted kdyz ke starší ve školce, tak to relativne jde. Je mu šest a ja mu nechci nic tak nejak odpirat, tak zkouším držet tempo :nevim: tatka pomáhá, to na 100%, to jen ja mám blbe svědomí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 09:31
@Smarcie píše:
@BloomingGorgeous to máš určitě pravdu :hug: ted kdyz ke starší ve školce, tak to relativne jde. Je mu šest a ja mu nechci nic tak nejak odpirat, tak zkouším držet tempo :nevim: tatka pomáhá, to na 100%, to jen ja mám blbe svědomí :nevim:

Ted musis zvolnit, abys byla brzy fit :P Par tydnu nehraje zadnou roli. Po porodu probiha i hormonalni boure, je dulezite byt v klidu a poslouchat sve telo a dat se zase do kupy ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 09:48

@Smarcie my máme dobré zkušenosti v šestinedělí s obyčejným pangaminem, je plný béček a dalších věcí, které tělo potřebuje pro restart a pak s homeopatiky, ale nevím, jaký přístup k nim máš. Po porodu máme svoje letité zkušenosti i v našem okolí s homeokoktejlem z Arniky Montana 15 CH (na ten zadek by byla super) a China 9 CH (Sepia 9 CH je na těhotenskou nevolnost), do malé lahvičky s pítkem a vodou nacvakat od každého 5 kuliček, nechat rozpustit, před každým napitím protřepat, takový koktejl si dělat ráno, v poledne a večer alespoň 14 dnů, v průběhu dne popíjet.

Příspěvek upraven 12.06.17 v 10:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7106
12.6.17 09:52

Ahoj, mě docela pomohl nějaký B-komplex a hořčík. Nešlo o energii hned po porodu, to opravdu odpočívej a odpočívej. Mě asi tak měsíc - dva od druhého porodu začly neskutečně padat vlasy. Tohle pomohlo a jako vedlejší efekt jsem měla daleko víc energie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
12.6.17 10:50

Z homeopatie pomáhá na nabrání energie China (myslím 15 CH)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.17 10:58

@alviola Díky, jojo je to China, já to ve svém příspěvku spletla se sépií, ta je těhotenskou nevolnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12758
12.6.17 11:15

Telo vi co potrebuje. Po prvnim jsem dospavala mesic, po tretim asi jen tyden. Jinak jez dal vitaminy, co jsi mela (pokud) jako tehotna, jez hodne proteinu a hodne pij.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2070
13.6.17 09:07

Holky moc děkuji za rady :mavam: Doufám že budu brzy fit :) nejhorší je fakt ten zadek asi :oops: :oops: @Jedna babička Arniku jsem brala při porodu a asi den po, pak jsem na to nějak zapomněla… ale mám 9ch myslíš, že nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.17 09:59

@Smarcie nevadi. klidne ji hned nasad ona pomaha na ruzne pohmozdeniny tak by se melo tvemu zadecku ulevit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama