Co na genitální opar

Anonymní
1.7.21 11:44

Co na genitální opar

Ahoj, stal se mi takový problém… Minulý týden v sobotu mě začaly bolet dásně v neděli jsem tedy jela na pohotovost a mám zánět dásní. V neděli se mi taky začali dělat malé puchýřky na genitáliích, v pondělí jsem si zavolala své gynekoložce a ta mě okamžitě vzala a diagnostikovala mi genitální opar… Řekla jsem ji, že mám zánět dásní a proto mi řekla, že mám 2× denně udělat odvar z heřmánkového čaje tím to umýt, poté vysušit a namazat Betadine mastí. Dělám to od pondělí jak řekla a už včera mi přišlo, že se začal tvořit další pupínek tak jsem to pro jistotu namazala,.. Jak je to vůbec možné? po jak dlohé době to začne působit? za jak dlouho se to vůbec vyléčí? jsem z toho celkem zoufalá, protože mi to vadí a ráda bych se toho co nejdříve zbavila, někdo tedy prosím nějaké osvědčené rady co bych mohla vyzkoušet? děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
451
1.7.21 11:52

Hmm co takhle koupit v lékárně mast na opary a mazat to tim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7330
1.7.21 11:55

Já moc nechápu co má opar na genitáliích společného se zánětem dásní? Gynekoložka ti měla dat nějakou mast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 12:00

No, řekla že mi ten genitální opar se mi udělal z toho zánětu
A mast mám, mám Betadine mast ale nikde předtím jsem se nedočetla, že by to někdo na tohle používal proto se ptám na osvědčenější rady a typy jak se toho, co nejrychleji zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
451
1.7.21 12:05

@mackA159 vir oparu má člověk v sobě jakmile dojde k oslabeni imunity (třeba zánětem dásní) opar se pravděpodobně projeví)
Zakladatelko v lékárně se zeptej na mast na opary..zovirax nebo herpesin jsou myslím volně prodejné tím si to osetruj stejně jako bys ošetřovala opar na rtu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 12:53

Mně tenkrát dala jíst herpesin v tabletách. A to asi na týden. Plus hodně větrat a sprchovat studenou. Dokonce mi vnucovala nemocenskou, že to neni sranda. Tu jsem hrdinně odmítla, nicméně pak jsem omdlívala bolestí v mhd, takže jsem stejně pár dnů byla nakonec doma. Zkus se zeptat v lékárně aspoň na tu mast herpesin. Případně nějakou intimní mast s teatree.

• Citovat
  • Nahlásit
1392
1.7.21 13:12

Co je to zas za léčbu :zed: Jasně, s těma dásněma to spojitost asi má, ale fakt se opary neléčí betadine. Zajdi si ještě k někomu jinýmu, klidni k obvodnímu, že máš genitální herpes a gynekoložka ti dala akorát desinfekci, tohle se fakt léčí jinak. Dlouho nečekej, ať se to nerozjede víc a upaluj k lékaři, betadine fakt nezabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 14:03

@Pruhovaný_mýval Děkuji moc:) Rozhodla jsem se, že koupím herpesin mast a vynechám omývání tím heřmánkovým čajem, kdyby se zhoršilo tak si příští týden zavolám k obvodní

• Citovat
  • Nahlásit
3
10.7.21 08:22

Mě konečně zabral zasyp se sírou Sulfothion od Alpy :palec: nejdriv namazu genisanem od Karel hádek a pak zasyp aby držel na kůži. Nic jiného mi tak rychle nepomohlo a to jsem zkoušela lecos a za dva dny je pryč! Hlavně imunitu posílit no. Doufám ze to někomu taky tak zabere jako mě. Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat