Reklama

Co na hrob mamince mého ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adrisis
Nováček 6 příspěvků 04.03.18 20:05
Co na hrob mamince mého ex?

Zdravím, blíží se narozeniny maminky mého ex. Zemřela už před 15 lety, nestačila jsem ji poznat, ale vim, že to byla skvělá žena a i když jsem na ex naštvaná za to jak mi ublížil (jsme od sebe jen týden a na tohle téma s semnou nikdy moc bavit nechtěl, pořád ho to bolí což chápu, ale zas nechapu proč za ní nechodí :nevim: a teď se s semmou nebaví už vůbec) tak bych jí chtěla něco na ten hrob dát. Jak znám ex a jeho otce, tak se bojím, že se od nich ničeho nedočká, max si zapálí svíčku doma. Má nádherný náhrobek, ale nikdo za ní moc nechodí. Navíc letos by slavila 60 a tak bych jí chtěla dát něco víc než jen zapálit svíčku. Nějakou květinu? Jakou? Dá se dát i v květináči? Vůbec se v tom nevyznám a navíc jsem student, takže mám dost omezený rozpočet. Co byste jí na hrob dali vy?

Reklama

Reakce:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 04.03.18 20:10

Zajdi do kvetinarstvi a kup kytku urco ti poradi a zapalit svicku..

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 04.03.18 20:11

Když si nevím rady, jdu do květinářství, vysvětlím pro koho a k jaké příležitosti kkvětinu chci, i kolik mám peněz a vždy mi poradí :mrgreen:

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 04.03.18 20:11

Kytičký, hezkou svíčku, případně nějaký pěkný vázaný věnec (já mám nejraději přírodní třeba šiškové a sušené květiny se stuhou)…

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 04.03.18 20:20

Kytka by ještě mohla zmrznout, dala bych třeba šiškový věnec.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.03.18 20:27

O květinu v květináči je třeba se taky dal starat. Pokud nemáš v plánu tam chodit častěji, tak bych volila věnec ze sušených květin

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 04.03.18 20:59

Já bych řekla, že když v květinářství vysvětlí, že chce něco pro matku (kterou nepoznala), svého expřítele (kterého nemá ráda), tak na ni budou trochu valit oči. Nezacházela bych do podrobností, koupila bych hezký věnec a zapálila svíčku.

Berushka1
Kecalka 156 příspěvků 04.03.18 21:32

Můžeš dát květy, o kterých víš, že je měla ráda… jinak nejodolnější sou karafiaty a chryzantény ale při těch mrazech to umrzne vše, na hrob se dává sudý počet květů, určitě popiš situaci v květinářství i rozpočet do kolika se chceš vlést… případně lze udělat aranžmá do florexu a nemusíš řešit vázu… je toho dost

salamio
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 04.03.18 21:41

Vždyť je to jedno přece, o ten konkrétní předmět, který položiš na hrob, vůbec nejde. Kup, co se ti bude líbit a na co máš zrovna peníze. Klidně čerstvé květiny, i když je fakt, že aranžmá z jehličí atp. vydrží déle - ale to je tomu mrtvému celkem fuk.

Sám to takhle dělám při návštěvě své maminky už skoro 30 let.

crempus
Kecalka 302 příspěvků 05.03.18 12:38
@Adrisis píše:
Zdravím, blíží se narozeniny maminky mého ex. Zemřela už před 15 lety, nestačila jsem ji poznat, ale vim, že to byla skvělá žena a i když jsem na ex naštvaná za to jak mi ublížil (jsme od sebe jen týden a na tohle téma s semnou nikdy moc bavit nechtěl, pořád ho to bolí což chápu, ale zas nechapu proč za ní nechodí :nevim: a teď se s semmou nebaví už vůbec) tak bych jí chtěla něco na ten hrob dát. Jak znám ex a jeho otce, tak se bojím, že se od nich ničeho nedočká, max si zapálí svíčku doma. Má nádherný náhrobek, ale nikdo za ní moc nechodí. Navíc letos by slavila 60 a tak bych jí chtěla dát něco víc než jen zapálit svíčku. Nějakou květinu? Jakou? Dá se dát i v květináči? Vůbec se v tom nevyznám a navíc jsem student, takže mám dost omezený rozpočet. Co byste jí na hrob dali vy?
:roll:

Marek_04
Kecalka 159 příspěvků 07.03.18 13:44

To tak bezne rozdavas darky po cizich hrobech? nikdy jsi ji nepoznala, byvaleho nesnasis a budes chodit po hrobech jeho mamy? Ty jsi asi dobre ujeta :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama