Reklama

Jak se zbavit ječného zrna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 49 příspěvků 13.04.18 06:03
Co na jecne zrno ?

Dobry den. Dnes rano jsem si vsimla, ze se mi v pravem oku udelalo jecne zrno. Naposled jsem ho mela tak pred 5ti lety :roll: muzete mi poradit nejakou babskou radu nebo volne prodejnou masticku? Moc dekuju :)

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8672 příspěvků 33 inzerátů 13.04.18 06:40

Mizes zkusit ocuflash nebo opthalmo septonex. Kapky do oci.
Nebo obklady z hermanku, chlapice. A dotovat telo vitaminama. Ja i syn jsme to meli pri nejakem oslabeni. Pomohlo az posilit imunitu.

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.04.18 06:59

@ms97 bkomplex forte uzivat delsi dobu…becko pomaha jecne zrno vstrebat

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 13.04.18 07:08

Já byla na očním tak mi napsali nějakou masticku po které to ani nebolelo :) a pak se to ztratilo. Nebo sem to ledovala..
A babska rada ať na tebe někdo bafne a jako ti plivne do oka :lol:

Anna85
Kecalka 324 příspěvků 13.04.18 07:50

Nahrivat, kapesnik do horke vody a prikladat, teplem praskne driv. Poradila mi to i dr.

evulatko75
Povídálka 46 příspěvků 13.04.18 09:39

@ms97, masticku Ophtalmo-azulen:-)

bobuška1
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 17:35

Uvařit čaj a ten horko-teplý sáček z čaje přiložit na oko i několikrát denně, zrno uzraje a praskne, čaj může být černý nebo heřmánkový

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >