Jak se zbavit ječného zrna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 46 příspěvků 13.04.18 06:03
Co na jecne zrno ?

Dobry den. Dnes rano jsem si vsimla, ze se mi v pravem oku udelalo jecne zrno. Naposled jsem ho mela tak pred 5ti lety :roll: muzete mi poradit nejakou babskou radu nebo volne prodejnou masticku? Moc dekuju :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8430 příspěvků 33 inzerátů 13.04.18 06:40

Mizes zkusit ocuflash nebo opthalmo septonex. Kapky do oci.
Nebo obklady z hermanku, chlapice. A dotovat telo vitaminama. Ja i syn jsme to meli pri nejakem oslabeni. Pomohlo az posilit imunitu.

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.04.18 06:59

@ms97 bkomplex forte uzivat delsi dobu…becko pomaha jecne zrno vstrebat

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 13.04.18 07:08

Já byla na očním tak mi napsali nějakou masticku po které to ani nebolelo :) a pak se to ztratilo. Nebo sem to ledovala..
A babska rada ať na tebe někdo bafne a jako ti plivne do oka :lol:

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 13.04.18 07:50

Nahrivat, kapesnik do horke vody a prikladat, teplem praskne driv. Poradila mi to i dr.

evulatko75
Povídálka 46 příspěvků 13.04.18 09:39

@ms97, masticku Ophtalmo-azulen:-)

bobuška1
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 17:35

Uvařit čaj a ten horko-teplý sáček z čaje přiložit na oko i několikrát denně, zrno uzraje a praskne, čaj může být černý nebo heřmánkový

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama