Jak se zbavit ječného zrna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 36 příspěvků 13.04.18 06:03
Co na jecne zrno ?

Dobry den. Dnes rano jsem si vsimla, ze se mi v pravem oku udelalo jecne zrno. Naposled jsem ho mela tak pred 5ti lety :roll: muzete mi poradit nejakou babskou radu nebo volne prodejnou masticku? Moc dekuju :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8023 příspěvků 33 inzerátů 13.04.18 06:40

Mizes zkusit ocuflash nebo opthalmo septonex. Kapky do oci.
Nebo obklady z hermanku, chlapice. A dotovat telo vitaminama. Ja i syn jsme to meli pri nejakem oslabeni. Pomohlo az posilit imunitu.

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.04.18 06:59

@ms97 bkomplex forte uzivat delsi dobu…becko pomaha jecne zrno vstrebat

Petruna21
Echt Kelišová 9437 příspěvků 13.04.18 07:08

Já byla na očním tak mi napsali nějakou masticku po které to ani nebolelo :) a pak se to ztratilo. Nebo sem to ledovala..
A babska rada ať na tebe někdo bafne a jako ti plivne do oka :lol:

Anna85
Kecalka 238 příspěvků 13.04.18 07:50

Nahrivat, kapesnik do horke vody a prikladat, teplem praskne driv. Poradila mi to i dr.

evulatko75
Povídálka 46 příspěvků 13.04.18 09:39

@ms97, masticku Ophtalmo-azulen:-)

bobuška1
Nováček 3 příspěvky 13.04.18 17:35

Uvařit čaj a ten horko-teplý sáček z čaje přiložit na oko i několikrát denně, zrno uzraje a praskne, čaj může být černý nebo heřmánkový

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Děti, těšte se na pšouknutí! ČT připravila cyklus romských pohádek

Pravidelný desetidílný cyklus romských pohádek nabízí od pondělí 18.6.... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Reklama