Jak se zbavit ječného zrna?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Stálice 62 příspěvků 13.04.18 06:03
Co na jecne zrno ?

Dobry den. Dnes rano jsem si vsimla, ze se mi v pravem oku udelalo jecne zrno. Naposled jsem ho mela tak pred 5ti lety :roll: muzete mi poradit nejakou babskou radu nebo volne prodejnou masticku? Moc dekuju :)

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 13.04.18 06:40

Mizes zkusit ocuflash nebo opthalmo septonex. Kapky do oci.
Nebo obklady z hermanku, chlapice. A dotovat telo vitaminama. Ja i syn jsme to meli pri nejakem oslabeni. Pomohlo az posilit imunitu.

TTenr
Kecalka 173 příspěvků 13.04.18 06:59

@ms97 bkomplex forte uzivat delsi dobu…becko pomaha jecne zrno vstrebat

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 13.04.18 07:08

Já byla na očním tak mi napsali nějakou masticku po které to ani nebolelo :) a pak se to ztratilo. Nebo sem to ledovala..
A babska rada ať na tebe někdo bafne a jako ti plivne do oka :lol:

Anna85
Kecalka 375 příspěvků 13.04.18 07:50

Nahrivat, kapesnik do horke vody a prikladat, teplem praskne driv. Poradila mi to i dr.

evulatko75
Stálice 51 příspěvků 13.04.18 09:39

@ms97, masticku Ophtalmo-azulen:-)

bobuška1
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 17:35

Uvařit čaj a ten horko-teplý sáček z čaje přiložit na oko i několikrát denně, zrno uzraje a praskne, čaj může být černý nebo heřmánkový

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >