Co na jizvy ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 46 příspěvků 11.04.18 19:03
Co na jizvy ?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(

Reklama

Reakce:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.04.18 19:06

Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 11.04.18 19:26

Ahoj, rozhodně bych ti doporučila san active krém od justu. Byl vyrobený přímo pro waldzenhausenske rehabilitační centrum ve Švýcarsku. Pro pacienty po operacích s problemy s pohybovým aparátem. Je jediný na světě, který má elektrolytické účinky, tj. obnovuje synapse, nervová zakončení, která byla přerušena. Tj. primo u jizev. Dále jo testovali i horolezci v Himálajích, má teploaktivni účinek. Jako zázrak a poměr cena velikost užitek luxus. Jinak pokud bys nevěděla kde jo sehnat, klidně se muzes ve zprávě na mě obrátit. Pomůžu ti s tím. Ale jak říkám, toto je jediný produkt na trhu svého druhu.

@ms97 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(

ka2ka
Extra třída :D 12448 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 19:44

Domácí nesolený sádlo

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1641 příspěvků 27 inzerátů 11.04.18 20:33
@kytkalenka píše:
Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

Ten nám doporučil doktor na jizvy po neštovicích, ale jako žádný zázrak mi to nepřišlo.

pannda
Kelišová 6397 příspěvků 29 inzerátů 11.04.18 21:27

Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

ms97
Povídálka 46 příspěvků 11.04.18 21:32
@pannda píše:
Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

Děkuji :) nehty mazu canestenem :) mela jsem boruvky pod nehtama, nastesti to odrostlo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama