Co na jizvy ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ms97
Stálice 65 příspěvků 11.04.18 19:03
Co na jizvy ?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(

Reakce:
kytkalenka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 11.04.18 19:06

Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 11.04.18 19:26

Ahoj, rozhodně bych ti doporučila san active krém od justu. Byl vyrobený přímo pro waldzenhausenske rehabilitační centrum ve Švýcarsku. Pro pacienty po operacích s problemy s pohybovým aparátem. Je jediný na světě, který má elektrolytické účinky, tj. obnovuje synapse, nervová zakončení, která byla přerušena. Tj. primo u jizev. Dále jo testovali i horolezci v Himálajích, má teploaktivni účinek. Jako zázrak a poměr cena velikost užitek luxus. Jinak pokud bys nevěděla kde jo sehnat, klidně se muzes ve zprávě na mě obrátit. Pomůžu ti s tím. Ale jak říkám, toto je jediný produkt na trhu svého druhu.

@ms97 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(
ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 11.04.18 19:44

Domácí nesolený sádlo

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1836 příspěvků 21 inzerátů 11.04.18 20:33
@kytkalenka píše:
Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

Ten nám doporučil doktor na jizvy po neštovicích, ale jako žádný zázrak mi to nepřišlo.

pannda
Kelišová 6716 příspěvků 33 inzerátů 11.04.18 21:27

Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

ms97
Stálice 65 příspěvků 11.04.18 21:32
@pannda píše:
Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

Děkuji :) nehty mazu canestenem :) mela jsem boruvky pod nehtama, nastesti to odrostlo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >