Reklama

Co na jizvy ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 49 příspěvků 11.04.18 19:03
Co na jizvy ?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(

Reklama

Reakce:

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 11.04.18 19:06

Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 11.04.18 19:26

Ahoj, rozhodně bych ti doporučila san active krém od justu. Byl vyrobený přímo pro waldzenhausenske rehabilitační centrum ve Švýcarsku. Pro pacienty po operacích s problemy s pohybovým aparátem. Je jediný na světě, který má elektrolytické účinky, tj. obnovuje synapse, nervová zakončení, která byla přerušena. Tj. primo u jizev. Dále jo testovali i horolezci v Himálajích, má teploaktivni účinek. Jako zázrak a poměr cena velikost užitek luxus. Jinak pokud bys nevěděla kde jo sehnat, klidně se muzes ve zprávě na mě obrátit. Pomůžu ti s tím. Ale jak říkám, toto je jediný produkt na trhu svého druhu.

@ms97 píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nějakou mastičkou, která by mi „pomohla“ zahojit jizvu.. Mám ji na nártu a nevypadá to zrovna hezky.. V létě jsem měla nehodu a vytvořily se mi na nártu strupy, které mi odstranili až po měsíci.. Nevím, proč až po takové době :/ A mezi prstama a nártem jsem měla problubeň, ale teď už to mám zahojené, jen mi jsou vidět ty jizvy :/ Přes třičtvrtě roku jsem si je mazala měsíčkovou mastičkou a trošku zbledly. Děkuju
PS: přidávám foto, jak to teď vypadá. To červené je spalené od slunce :( vím, že bych na sluníčko chodit neměla.. Ale od auta jsem asi 5 minut šla po sluníčku, ale pak jsem byla ve stínu a poté mi to zčervenalo :(

ka2ka
Extra třída :D 12814 příspěvků 1 inzerát 11.04.18 19:44

Domácí nesolený sádlo

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 34 inzerátů 11.04.18 20:33
@kytkalenka píše:
Contractubex drm.gel - jizvu po císaři po něm nemám skoro vidět, doporučila mi ho lékařka v nemocnici a dá se koupit v lékárně.

Ten nám doporučil doktor na jizvy po neštovicích, ale jako žádný zázrak mi to nepřišlo.

pannda
Kelišová 6519 příspěvků 33 inzerátů 11.04.18 21:27

Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

ms97
Povídálka 49 příspěvků 11.04.18 21:32
@pannda píše:
Na kůži sádlo, na nehty Canesten 8o

Děkuji :) nehty mazu canestenem :) mela jsem boruvky pod nehtama, nastesti to odrostlo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >