Co na kašel v těhotenství - 2.trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimins
Kecalka 456 příspěvků 08.03.17 09:30
Co na kašel v těhotenství - 2.trimestr

Ahoj holky, maminky :mavam:, můžete mi poradit co na kašel v 2. trimestru? Včera jsem navštívila Dr. a předepsal mi Kutvirt kloktadlo, známá ale nedoporučuje, máte nějaké rady, typy co na kašel? Pálí mě hruď, vykašlávám hleny, rýma žádná. Doteď vykloktávám vincentkou, cucám vincetkový pastilky, na hrud občas mažu olejíčkem 31bylin od Justu. Budu ráda, za vaše rady. V lékárnách mi cpou Stop kašel nebo Müllerorův dětský sirup, měly jste jeden z nich, pomohl Vám? Předem děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11553 příspěvků 08.03.17 09:33

Měla jsem Stop kašel, ale že by to byl nějaký zázrak to ne… To ale nejsou ani chemické léky. :nevim: Zkus se mazat sádlem, nebo na prsa horké brambory v plíně/utěrce/ruč­níku, to kolikrát pomůže víc.

ver82
Povídálka 48 příspěvků 08.03.17 09:36

Já v těhotenství brala jen lipový čaj s medem a jitrocelový sirup, vždycky mi to pomohlo :mavam:

VeHE
Závislačka 4137 příspěvků 08.03.17 09:39

Stop kašel jsem brala dvakrát a žádný účinek. Pomohl mi cibulový čaj.

Lambisko
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 08.03.17 09:39

Mne rikal doktor akorat priessnitzuv zabal a mazat psim sadlem (nebo necim podobnym), hodne pit a vic ze nemuzu :)

bejbyn
Echt Kelišová 9745 příspěvků 08.03.17 09:46

Jitrocelový sirup nebo cibulová šťáva

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.03.17 09:57

Me docela pomohl Stodal.. muze se urcite. Na krk jeste septisan cucat (ale neni to dobry :) )

pistamonta
Kecalka 391 příspěvků 08.03.17 10:05

Ja byla spokojena stop kasel i stop ryma lepsi jak Vincentka. Same bylinky. K tomu čaje s citronem a zázvorem…sice trvalo dlouho nez sem vyléčila (partner byl nemocný taky takze jsme si to předávali)

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.03.17 10:05

Určitě StopKašel

mimins
Kecalka 456 příspěvků 08.03.17 10:05

Všem moc děkuji za rady, jak to tak vypadá, zvolím zábaly a nějaký ten jitrocelový sirup :-) S cibule se mi dělá zle, nemůžu ji ani cítit.. člověk právě nemůže skoro nic… :nevim:

epsice
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 08.03.17 10:26

@mimins mne zase ten stopkašel moc pomohl už po pár dnech. měla jsem ho na vykašlávání a fakt bomba… tak asi záleží na tipu kašle…

Jana.49
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.03.17 10:28

Učíné jsou kapkxy ambrobene, ty můžeš

Ornwen
Závislačka 4652 příspěvků 08.03.17 12:10

Mně doktor doporučil hedelix… no jako v krku mi to sedí trochu pořád (je to přes měsíc) a to nejhorší trvalo dva týdny, ale snad se to zlepší po porodu

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 08.03.17 12:10

Jitrocelový sirup s medem mi pomáhá od bolesti průdušek do druhého dne, je na vykašlávání. Domácí cibulový sirup je taky super. A na noc si dávám Tussin kapky na utišení. Teď jsem měla tři dny suchý dávivý kašel a tussin byl můj nejlepší kamarád - 3×30 kapek. Tussin se v těhotenství může a pořád lepší tohle, než věčně napínat břicho kašlem a dávit se.

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 08.03.17 12:14

Ještě hodně doporučují Stodal, je na všechny druhy kašle a prý fakt pomáhá (osobně vyzkoušeno nemám). V těhotenství se taky může.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >