Reklama

Co na kašel v těhotenství - 2.trimestr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimins
Kecalka 456 příspěvků 08.03.17 09:30
Co na kašel v těhotenství - 2.trimestr

Ahoj holky, maminky :mavam:, můžete mi poradit co na kašel v 2. trimestru? Včera jsem navštívila Dr. a předepsal mi Kutvirt kloktadlo, známá ale nedoporučuje, máte nějaké rady, typy co na kašel? Pálí mě hruď, vykašlávám hleny, rýma žádná. Doteď vykloktávám vincentkou, cucám vincetkový pastilky, na hrud občas mažu olejíčkem 31bylin od Justu. Budu ráda, za vaše rady. V lékárnách mi cpou Stop kašel nebo Müllerorův dětský sirup, měly jste jeden z nich, pomohl Vám? Předem děkuji :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 08.03.17 09:33

Měla jsem Stop kašel, ale že by to byl nějaký zázrak to ne… To ale nejsou ani chemické léky. :nevim: Zkus se mazat sádlem, nebo na prsa horké brambory v plíně/utěrce/ruč­níku, to kolikrát pomůže víc.

ver82
Povídálka 48 příspěvků 08.03.17 09:36

Já v těhotenství brala jen lipový čaj s medem a jitrocelový sirup, vždycky mi to pomohlo :mavam:

Uživatel je onlineVeHE
Závislačka 4071 příspěvků 08.03.17 09:39

Stop kašel jsem brala dvakrát a žádný účinek. Pomohl mi cibulový čaj.

Lambisko
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 08.03.17 09:39

Mne rikal doktor akorat priessnitzuv zabal a mazat psim sadlem (nebo necim podobnym), hodne pit a vic ze nemuzu :)

bejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 08.03.17 09:46

Jitrocelový sirup nebo cibulová šťáva

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 08.03.17 09:57

Me docela pomohl Stodal.. muze se urcite. Na krk jeste septisan cucat (ale neni to dobry :) )

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 08.03.17 10:05

Ja byla spokojena stop kasel i stop ryma lepsi jak Vincentka. Same bylinky. K tomu čaje s citronem a zázvorem…sice trvalo dlouho nez sem vyléčila (partner byl nemocný taky takze jsme si to předávali)

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 08.03.17 10:05

Určitě StopKašel

mimins
Kecalka 456 příspěvků 08.03.17 10:05

Všem moc děkuji za rady, jak to tak vypadá, zvolím zábaly a nějaký ten jitrocelový sirup :-) S cibule se mi dělá zle, nemůžu ji ani cítit.. člověk právě nemůže skoro nic… :nevim:

epsice
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 2 inzeráty 08.03.17 10:26

@mimins mne zase ten stopkašel moc pomohl už po pár dnech. měla jsem ho na vykašlávání a fakt bomba… tak asi záleží na tipu kašle…

Jana.49
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 08.03.17 10:28

Učíné jsou kapkxy ambrobene, ty můžeš

Ornwen
Závislačka 4240 příspěvků 1 inzerát 08.03.17 12:10

Mně doktor doporučil hedelix… no jako v krku mi to sedí trochu pořád (je to přes měsíc) a to nejhorší trvalo dva týdny, ale snad se to zlepší po porodu

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 08.03.17 12:10

Jitrocelový sirup s medem mi pomáhá od bolesti průdušek do druhého dne, je na vykašlávání. Domácí cibulový sirup je taky super. A na noc si dávám Tussin kapky na utišení. Teď jsem měla tři dny suchý dávivý kašel a tussin byl můj nejlepší kamarád - 3×30 kapek. Tussin se v těhotenství může a pořád lepší tohle, než věčně napínat břicho kašlem a dávit se.

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 08.03.17 12:14

Ještě hodně doporučují Stodal, je na všechny druhy kašle a prý fakt pomáhá (osobně vyzkoušeno nemám). V těhotenství se taky může.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama