Co na kvasinky na zadečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:05
Co na kvasinky na zadečku

Dobrý den holky, už jsem pomalu zoufalá. Malý mel moucnivku a k tomu se samozřejmě pridruzilo i kvasinkove odpružení zadečku. V puse jsme kvasinku vyléčili, ale se zadečkem porad bojujeme. Používám imazol ale mám pocit, ze nepomáhá :-( ( mazu už asi 14 dni ). Co pomohlo Vám na kvasinky na zadečku? Za rady moc děkuji.

Příspěvek upraven 11.11.14 v 10:13

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 11.11.14 10:09

@myskalucka Zkusila bych nějakou mastičku, které předepisují na gyndě - typu canesten apod. (samozřejmě za předpokladu, že jí můžou děti - chce se to poradit v lékárně/u dok­tora).
A samozřejmě dobře sušit a pokud to jde, tak větrat.

Verunecka289
Závislačka 3428 příspěvků 11.11.14 10:12

Když měl malej opruzenou prdýlku a nelepšilo se to, hned druhý den jsem s ním šla k doktorce, bolelo ho to a nechtěla jsem to zbytečně odkládat :nevim: dostala jsem recept na mastičku, co namíchali přímo v lékárně, nevím na co čekáš :nevim:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:14

@Verunecka289 : me právě doktorka na to poradila imazol. Už to mel skoro vylecene ale ted poslední asi 3 dny to ma zase horší.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:17

@Svistice : je fakt ze canesten mi radila i zubarka :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 10:28

Já mám u sebe při kvasinkách perfektní zkušenost s mastí Fungicidin, doporučil mi ji gynekolog v těhu. V příbaláku píšou, že se smí použít od narození, jednou jsem s ním mazala i dceru.. Není na předpis, stojí kolem 60 korun, určitě bych vyzkoušela… Prosím anonym, co si mažu tam nemusí vědět každý. Díky…

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:36
@Anonymní píše:
Já mám u sebe při kvasinkách perfektní zkušenost s mastí Fungicidin, doporučil mi ji gynekolog v těhu. V příbaláku píšou, že se smí použít od narození, jednou jsem s ním mazala i dceru.. Není na předpis, stojí kolem 60 korun, určitě bych vyzkoušela… Prosím anonym, co si mažu tam nemusí vědět každý. Díky…

Děkuji. Asi ho vyzkousim :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 10:39

Koukni na příbalák:
http://www.lekarna.cz/…-ung-1x10gm/

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:42
@Anonymní píše:
Koukni na příbalák:
http://www.lekarna.cz/…-ung-1x10gm/

Právě ze už jsem na to koukala a zní to dobře. Odpoledne vyrazim do lékárny. Děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 10:46
@myskalucka píše:
Právě ze už jsem na to koukala a zní to dobře. Odpoledne vyrazim do lékárny. Děkuji.

Držím palec, ať to pomůže… Budu ráda, když pak dáš vědět..

veberun
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 11.11.14 10:50
@myskalucka píše:
Děkuji. Asi ho vyzkousim :kytka:

ja taky fungicidin… mam to vyzkousene na prsou při moucnivce a ok… takze myslim, ze na prd*l dobréééé

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:51
@Anonymní píše:
Držím palec, ať to pomůže… Budu ráda, když pak dáš vědět..

Děkuji a doufam, ze to pomůže. Když ne, tak skocim k doktorce, jestli nám nedá něco účinnějšího ( podle ni mel imazol stačit :nevim: ). Ale zadecek ho asi neboli, to by při mazání plakal a to nedela. Určité dam vědět.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 11.11.14 10:54

@veberun : já na bradavky používala to, co nám doktorka nechala namíchat v lékárně ( takove bílo béžové polotekuté a to mu na pusinku krásné zabralo ), a já to používala na bradavky :oops:

TehotnaTerezka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 12:23

Syn s tim ted taky bojoval - mazali jsme Imazolem, delala jsem koupele v kyseline vinne, ktere predpsala kozarka a hlavne jsem upravila stravu - zadne bile pecivo, kynute, sladkosti - dostala jsem od kozarky cely seznam veci, ktere se nedoporucuji

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 11.11.14 12:24

Nám teda pomáhal ten imazol. Když to měla hodně akutní, namazala jí to doktorka genciálkou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >