Co na lítací vlasy? Kartáč?

13824
1.1.19 13:48

Co na lítací vlasy? Kartáč?

Děvčata, neskutečně mi lítají vlasy. Lak mi udělá krustu, pěna mi to přilepí. Zkusila jsem jiné šampony a nic. Nepomohl by nějaký ten ionizační kartáč? Mám jemné vlasy a nikdy to pořádně nedrzi :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15535
1.1.19 13:52

Zehlicka nebo kulma by měla taky fungovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7005
1.1.19 13:52

Pokud ti lak dělá krustu, tak máš buď špatný lak nebo ho dáváš nezdravě moc. Co pomáhá mně: lehoučce nalakuju, nechám zaschnout a rozčešu. Vlasy tím trochu zhrubnou a já je učešu tak, jak je chci mít, a pak nalakuji znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
1.1.19 13:53

Kondicioner? :think: A celkove kvalitni vlasovou kosmetiku, takze ne z drogeky a supermarketu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
1.1.19 14:04

Zkuste suchy sampon, vlasy zhrubnou a lepe drzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
510
1.1.19 15:09

Mam ionizacni kartac od Vanoc a parada! Mam taky jemne elektrizujici vlasy :? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
1.1.19 15:11

@jizvíková
Zeptej se své kadeřnice na sprej proti elektrizování, je jich na trhu celá řada, poradí ti ;) Většinou se používají na finální úpravu suchých vlasů a nezatěžují je.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1092
1.1.19 15:15

Litaji ti vlasy,protoze je mas vysusene. Ja uz nekolik let pouzivam olej do vlasu od matrixu a muzu mit klidne i pletenou cepici a vlasy jsou v pohode. Pouzivam na vlhke vlasy pred foukanim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12303
2.1.19 10:39

@jizvíková pravděpodobně máš suché vlasy, zkus hydratační šampony a balzámy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17344
3.1.19 14:39

já jsem dceři koupila v DM dřevěný kartáč s kančími štětinami a je super, vůbec jí netahá a krásně rozčesává, přijde mi že vlasy ani nejsou rozlítané :palec:

tady o tom něco píšou: https://akademie.inhair.cz/…licka-kance/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama