co na mimi v cervenci z porodnice?

204
1.3.07 11:45

co na mimi v cervenci z porodnice?

Ahoj, holky,
prosim o radu. TP mam 31.7. a kdyz budou velky vedra , co dat prckovi na sebe? Staci triko s kratkym rukavem a dupacky nebo kratasky? bude jedte v zavinovacce, tak nevim…a co na hlavicku, asi slabou cepicku, ze? poradte…misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
1.3.07 11:52

Ahojky,

jestli budou vedra, tak bych dala jen bodycko s kratkym a kratasky s ponozkama nebo tenke dupajdy, klidne bez capky. Zavinovacku si ani nedokazu ve vedrech predstavit, stejne bude v autosedacce, takze spis strisku na tu sedacku, nebo i jen plinku.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
1.3.07 12:00

Ahoj, urcite jen neco s kratkym rukavkem, kratkyma nohavicema a ponozky. Misto zavinovacky jen plinku nebo ja mela zavinovacku bez te vyplne, takze jen dvojita latka se zavazovanim. Lehkou cepicku jen kdyby foukalo.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
1.3.07 12:17

souhlasím s terikem. Nám v porodnici rvali do hlavy při odchodu, že rozhodně kabátek. Takže měl bodýčko, kabátek, nějaký kalhoty, tlustý fusekle a na hlavě klóbrc. V autě asi 60 stupňů, takže jsem ho po cestě vysvlíkala a divila se, jak je spocenej.
A hlavně jsem měla špatný svědomí, protože nám to přece nakázali, nééé?
Takže oblíct letně jako sebe, ale protože je to mimčo, tak v tý autosedačce při přenášení třeba překrýt plínou nebo slabou dečkou…

Příště dám na sebe…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4055
1.3.07 12:17

souhlasím s terikem. Nám v porodnici rvali do hlavy při odchodu, že rozhodně kabátek. Takže měl bodýčko, kabátek, nějaký kalhoty, tlustý fusekle a na hlavě klóbrc. V autě asi 60 stupňů, takže jsem ho po cestě vysvlíkala a divila se, jak je spocenej.
A hlavně jsem měla špatný svědomí, protože nám to přece nakázali, nééé?
Takže oblíct letně jako sebe, ale protože je to mimčo, tak v tý autosedačce při přenášení třeba překrýt plínou nebo slabou dečkou…

Příště dám na sebe…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
1.3.07 12:36

dekuju, ja dnes vyrazovala vse ruzove, protoze se ukazalo, ze se nam zadari l chlapecek, a kdyz jsem videla ty malinkate, roztomile vecicky, tak me to nejak nadchlo, a ze tedy vyrazim par veci dokoupit…u se nemuzu dockat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
1.3.07 13:35

Ono taky záleží, jaké bude léto. Rodila jsem v červenci a při pobytu tam jsem myslela, že se upečeme. A to byl chudinka ještě pod lampou (ale tou normální, né tou modrou, která by chladila) a vždy byl hrozně spocenej. Ale když jsme přijeli domu, tak se ochladilo a měl i mikinky. Takže si to sice připravit můžeš, ale měj doma i něco teplejšího, co by Ti kdyžtak přivezl manžel. Nebo by možná stačila ta zavinovačka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
1.3.07 14:38

Já jsem hodně dávala plátěné košilky a slabé dupky…v krátkém rukávu jsem se bála-měly jsme něco přes 2kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
1.3.07 15:24

Malá šla z porodnice ve velkém vedru. Vlastně v poledne. Měla na sobě jen lehkou čepičku a lehoučký bavněný overálek nic víc. Úplně to stačilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
1.3.07 15:47

prave se take bojim, ze kdyz bude mimi tak male (verunka mela 2,17 kdyz nas pustily z porodnice), jestli by nemelo byt nejak vic oblecene, ale radsi si toho zabalim pro ni vic, a pak uvivime…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
1.3.07 16:01

No právě, myslím že takový prcek by měl mít dlouhý rukáv, ale slabounký.
Proto mi ideální přišly ty plátěné košilky (i když jsem je zpočátku zavrhovala jako „komunistické“, :roll: tak při loňských parnech jsem je užila.
Hlavně když jsem je přemáchla v ruce, na sluníčku byly za 10min suché)
Tak uvidíš ahojky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
1.3.07 20:57

Ahoj,
já jsem rodila na začátku loňského parného léta a syna jsem vezla domů, když bylo venku asi 33 stupňů - měl na sobě jen body s krátkým rukávem a zabalen do zavinovačky. Ponožky ani čepičku neměl. Stejně byl nakonec zpocený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
1.3.07 21:58

my jsme taky v cervenci, mely jsme kosilku s dlouhym a dupajdy. Cepicku bavlnenou nam radila doktorka, ktera nas propoustela, ze by mimi melo mit.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
1.3.07 22:36

Ja jsem z porodnice dala plát.košilku s dl.rukávem(do vedra je nejlepší) a dupajdy a lehoučkou čepičku..přece jenom dítko bude mít pár dní tak bych si ani netroufala dát krátky rukáv, byť může byt vedro…Navic porod.asistentka mi vzdy kladla na srdce ze dite se obleka jako dospely + jedna vrstva navic…to se mi vzdy osvedcilo a musim rict ze syn se nikdy nepotil a ani nijak nemrzl… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
1.3.07 22:47

no myslim,ze je to predcasny resit,ja treba rodila v cervnu a v porodnicic celych 5dni bylo densy vedro,a kdyz pro nas jel tatka,tak zrovna prselo,malyho jsem mela v body,dupacky,a mozna tenkou cepicku a byl v autosedacce,ani nevim jestli mel deku,mozna jo,ale v aute ne…potom uz byly vedra zase a kdyz jsme byly venku s kocarem,lezel jen v body a pres nozky mel hadrovou plinku…a na hlave kloboucek…a i tak byl zpoceny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama