Co na náhlou nespavost?

Anonymní
7.3.21 13:08

Co na náhlou nespavost?

Zdravím všechny, už asi 3. den mě trápí obrovská nespavost :( normálně na to netrpím, jsem schopná spát 11 hod. pokud nikam nevstávám, chodím spát i poměrně brzo, ale momentálně jsem začala brát antibiotika Biseptol 480 a Myslela jsem si že mám nespavost po nich, ale lékárnice mě ujistila, že toto v příbalovém letáku není, že tím to nebude, tak mi tedy řekněte, po čem to je? už 3. noc jsem se nevyspala, co mám dělat? Takové ty čaje na spaní apod. mi nepomáhají, i přesto, že mám k bylinkám velmi blízko. Dál jsem zkoušela z lékárny Neospan foťte - nezabírá. Jsem doma na home officu, vstávám defakto jak se mi chce, takže jsem taky zvážila variantu, že si tělo prostě zvyká spát dlouho a jsem takzvaně,,přespaná” ale na tohle já jsem prostě léta zvykla upřímě, tak mi je divné proč až teď nemohu spát. Já třeba i po hodině převalování se trochu unavím ale neusnu, a to mám opravdu klidnou a čistou hlavu.. Zároveň po těch antibiotikách mám trochu žaludek jak na vodě ale to by se přežít dalo ale k tomu spánku mi to zrovna dvakrát nepřidává, co opravdu pomůže? Mate zkušenost? Dekuji vsem za tady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.21 13:55

Může to být tím, že se tvoje tělo prostě neunaví. Doporučuju chodit ven na výlety nebo nějakou fyzickou aktivitu. Mně se to také už stalo a pomohlo mi i to, že jsem 2 hodiny před spaním nekoukala na pc, mobil ani televizi a četla jsem si knížku. Také jsem si chodila lehnout vždy ve stejný čas. Ale nechod spát, když nejsi unavená. Prostě si čti tak dlouho, dokud se tvé oči neunaví a nebude se ti chtít spát :)

• Citovat
  • Nahlásit
41
8.3.21 10:25

Může to byt to dobou.. jestli si většinu dne zavřena doma tak se nestihneš unavit. Chce to chodit ven, nebo si dat nějaké cvičení. Proste cokoliv aby ses večer citila unavena a vratila se do normalnho rezimu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat