Co na nespavost, bolest hlavy, žaludku - vyčerpání - 10. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neellaa
Kecalka 289 příspěvků 19.10.14 08:55
Co na nespavost, bolest hlavy, žaludku - vyčerpání - 10tt

Zdravím všechny,

chtěla bych poprosit o nějaké rady případně zkušenosti. Asi od 5týdně je mi zle.. ale opravdu.. zle.. pocit na zracení, neustálá bolest hlavy, a teď se k tomu přidala i nespavost.. Večer jdu spat v 8 hodin.. 3× jdu na záchod na malou než se mi podaří usnout je 23h pak se vzbudím ve 2 ráno zase na wc a pak už nemůžu usnout :(( večer se snažím už nepít a stejně se mi pořád chce na wc.. je to o to horší, že mám doma batole.. po obědě už mi nespí.. takže nejsem schopna si odpočinout vůbec..
Už si nepamatuju kdy jsem mohla sníst normální jídlo.. při pomyšlení na jídlo se mi dělá zle.. a když něco sním.. za hodinu to jde ven..

Na kontrole jsem byla před 2 týdny.. všechno bylo v pořádku a ikdyž dr. o těchto problémech věděl.. stejně mě pozval na kontrolu až za měsíc..
Ja teď uvažuju jestli k němu nezajít? jestli by mi nepředepsal nějaké prášky?? aspon na to spaní? nebo máte nějaké rady? šly byste na mimořádnou kontrolu nebo byste to zkusily vydržet??

Díky

Reakce:
jakuve
Závislačka 3176 příspěvků 19.10.14 09:00

Já bych tam zavolala…Co manžel, babičky, kamarádky? Není nikdo, kdo by ti pomohl, aby si si toku odpocinula?

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 19.10.14 09:19

Zajdi k doktorovi a optej se ja bych v patem tydnu neresila tak rapidne veci ze bych chtela prasky na spani a pod… Ale zkusila bych nejake caje nejdriv trezalka je dobra ale netusim zda to muzeme jako tehotne to se optej… Verim, ze je to narocne, kdyz mas doma malicke :-// ale takhle jsem to mela ja tak 4 tydny-ale! Nemam jeste jine deti… Tak at je lepe!

Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 19.10.14 09:33

@neellaa Já tedy v těch začátcích spala celkem dobře. Nespavost se přidala až kolem pátého měsíce, ale co se týče toho žaludku, byla jsem na tom stejně. Hele a pustilo mně to až v osmém měsíci těhotenství. No zkus nějaké bylinky co můžou těhotné a uvidíš. Jinak těhotenství je od slova tíha, ne od slova těšit se :nevim:… To hovoří za vše ;) Moc držim palce, ať je brzo líp :hug:

zelenaprisera
Závislačka 4151 příspěvků 19.10.14 09:35

Na žaludek pry pomáhá mit na nočním stolku sušenky a dat si ještě než rano vylezeš z postele…
Na spaní bych zkusila teplé mléko s medem, do bylin bych radši takhle brzo nešla

Bekyn
Závislačka 3994 příspěvků 24 inzerátů 19.10.14 09:37
@zelenaprisera píše:
Na žaludek pry pomáhá mit na nočním stolku sušenky a dat si ještě než rano vylezeš z postele…
Na spaní bych zkusila teplé mléko s medem, do bylin bych radši takhle brzo nešla

No to je fakt. S bylinkama opatrně a asi opravdu až déle. Přeci jen, první trimestr…

clea14
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 19.10.14 12:45

Ahoj, já trpěla špatným spaním asi před dvěma týdny. Na záchod jsem šla tak 3× - 5× za noc. Kolikrát jsem se probudila ve tři ráno a už neusnula. Když se mi udělalo špatně od žaludku, tak jsem si dala piškoty (naštěstí jsem nezvracela ani jednou). Teď už je to trochu lepší - 10+5 tt (ale na záchod chodím furt). Vydrž, také se ti určitě udělá líp. Nemyslím si, že by ti dali nějaké prášky. Možná zkus heřmánkový čaj (ten můžeme). Drž se… :hug:

radka101
Kelišová 5707 příspěvků 12 inzerátů 19.10.14 13:41

Na spaní v těhotenství jedině protazin, ale asi až po 12 týdnu. Jedině se poradit s lékařem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >