Co na nosolícní vrásky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 16:37
Co na nosolícní vrásky?

Prosím, můžete poradit, co je dobré na odstranění nosolícních rýh/vrásek?
Doporučili byste na to kvasnicovou masku? Nemám je moc, ale jdou už vidět.
Děkuji.

Reakce:
Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 11.09.18 17:06

Co jsou nosolícní vrásky?

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 11.09.18 17:21
@Anonymní píše:
Prosím, můžete poradit, co je dobré na odstranění nosolícních rýh/vrásek?
Doporučili byste na to kvasnicovou masku? Nemám je moc, ale jdou už vidět.
Děkuji.

Zřejmě máš na mysli nosoretní rýhy.Ty lze lehce odstranit injekčními výplněmi kyseliny hyaluronové.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 17:49
@nostress píše:
Zřejmě máš na mysli nosoretní rýhy.Ty lze lehce odstranit injekčními výplněmi kyseliny hyaluronové.

Ano.Psala jsem tam i rýhy…A je něco dostupnějšího? Třeba nějaký dobrý krém, co bys doporučila?
A prosím, kde se na to dá jít? Jsem z malého města, zde nějaké ty kožní a laserové centra nejsou. Musím až do Prahy na nějaké kožní centrum?Děkuji moc.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 11.09.18 18:01
@Anonymní píše:
Ano.Psala jsem tam i rýhy…A je něco dostupnějšího? Třeba nějaký dobrý krém, co bys doporučila?
A prosím, kde se na to dá jít? Jsem z malého města, zde nějaké ty kožní a laserové centra nejsou. Musím až do Prahy na nějaké kožní centrum?Děkuji moc.

Pokud jsou vrásky už hluboké, pak nějaký krém už zřejmě nepomůže. Dneska už Botox a kyselinu hyaluronovou aplikuje každý druhý lékař. Zkus vygooglit v místě a okolí Tvého bydliště.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 11.09.18 18:05
@nostress píše:
Pokud jsou vrásky už hluboké, pak nějaký krém už zřejmě nepomůže. Dneska už Botox a kyselinu hyaluronovou aplikuje každý druhý lékař. Zkus vygooglit v místě a okolí Tvého bydliště.

je to ale jen dočasné a trochu to leze do peněz.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 11.09.18 18:15
@Burj Chalifa píše:
je to ale jen dočasné a trochu to leze do peněz.

To je sice pravda, ale taky záleží, jaký typ výplní lékař aplikuje.Když se zadaří, tak je efekt patrný třeba i dva roky.Ale zase na druhou stranu, co je dneska zadarmo? :)

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 11.09.18 18:39

Sérum s dostatečnou koncentrací peptidů. Vpichy hyaluronkou bych nedoporučoval, já zažil, že to fungovalo i pouze 4 měsíce.
A kosmetické lasery jsou též dobrou volbou.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >