Co na odhlednění kojence?

597
19.3.16 09:45

Co na odhlednění? kojence?

Maminky,

prosím o radu dcera ma střídavě rýmu.. teď se přidal kašel.. ale kašel jen v leže :(

Včera jsem byli u dr. ta neporadil nic.. pry na noc dithiaden.. ale kašlala stejně..

Dneska jsem nespali vůbec..

Prosím Vás jak ji odhlenit.. je to mazec :( přes den je uknourana zřejmě z nevyspani.. a už i chrčí.. včera, ale na poslechu uplně v pohodě podle dr.

nějaky sirup nebo…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22851
19.3.16 09:49

Ten kašel, pokud je jen v noci, hlavně při ulehnutí, tak je to z rýmy. Takže řešit rýmu, kašel se tím vyřeší „automaticky“. Takže kapky do nosu, sinupret, homeopatika, nebo čím si zvyklá rýmu řešit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.3.16 10:14
@Mar__tanka1983 píše:
Ten kašel, pokud je jen v noci, hlavně při ulehnutí, tak je to z rýmy. Takže řešit rýmu, kašel se tím vyřeší „automaticky“. Takže kapky do nosu, sinupret, homeopatika, nebo čím si zvyklá rýmu řešit ;)

Prave, ze se mi zda, ze to co davam vubec nezabira, sterimar, nassivin, sinupret, jitrocelovy sirup :( rymu ma uz 14 dni 2 dny v noci kasle.. A to mame zvlhcovac vzduchu cisticku, strikam eukaliptus..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kim
9941
19.3.16 10:14

Já jsem používám odsávačku na vysavač, rýmu krásně vytáhne a když se to dělá pravidelně, tak do dvou dnů je po rýmě… tomu jsem dávala libenar - solný roztok na rýmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.3.16 10:17
@Kim píše:
Já jsem používám odsávačku na vysavač, rýmu krásně vytáhne a když se to dělá pravidelně, tak do dvou dnů je po rýmě… tomu jsem dávala libenar - solný roztok na rýmu.

To u nas nezabralo.. Ikdyz odsavam tak za 5 minut zase tece..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22851
19.3.16 10:18

A jakou má rýmu? Není čas nasadit něco silnějšího? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22851
19.3.16 10:21

Jinak na odhlenění mám nejlepší zkušenosti s Ambrobene, ale tam už musí dítko opravdu pochrchlávat, že se tvoří hlen na prsou - jinak se ukašle suchým kašlem…
A mnoho lidí nedá dopustit na citron, co se týče rozpouštění hlenů, takže citron co snese ;) třeba do vlažného čaje.
Také se říká, že hodně zahleňují sladkosti a mléčné výrobky, tak ty naopak omezit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
597
19.3.16 10:21
@Helll píše:
To u nas nezabralo.. Ikdyz odsavam tak za 5 minut zase tece..

Vcera jsme byli na orl dr uz nevedela co..

Tak podle orl tam nic neni pamycon je na nic kdyz ji to porad tece rikal doktor.. A kdyz je to jen po ranu zlute podle obvodni to na celkove antibiotika neni..
Rymu bych prezila, ale ten kasel kdyz lezi je fakt hrozny..

Ma 10 mesicu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
19.3.16 10:29

@Helll naprosto Tě chápu, u nás je rýma furt, posledně měl syn měsíc :zed: nezabraly žádný kapky, ani antibiotický, až sirup na alergie Aerius. Zabírá to i na ten kašel. Vyzkoušej. Pokud nezabírá nic na rýmu tak je možné, že jde o alergii :think:
Jo a ještě bych požádala doktorku o výtěr z nosu aby poslala na rozbor, mohlo by tam něco být. Kamarádčině dceři takhle zase přišli na pneumokoky. Nestraším, jen píšu zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
597
19.3.16 10:51
@Lizzi píše:
@Helll naprosto Tě chápu, u nás je rýma furt, posledně měl syn měsíc :zed: nezabraly žádný kapky, ani antibiotický, až sirup na alergie Aerius. Zabírá to i na ten kašel. Vyzkoušej. Pokud nezabírá nic na rýmu tak je možné, že jde o alergii :think:
Jo a ještě bych požádala doktorku o výtěr z nosu aby poslala na rozbor, mohlo by tam něco být. Kamarádčině dceři takhle zase přišli na pneumokoky. Nestraším, jen píšu zkušenosti.
vcera jsem prave uz zadala o vyter, i z nosu i krku.. Ten aerius Ti predepsala obvodni?
Dekuji
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
19.3.16 11:10

@Helll obvodní i na ORL to předepisují. A dceři ta rýma pořád teče? A je hlenová nebo vodová? Naši kluci třeba nikdy neměli tu klasickou nudli u nosu, ale hluboko v dutinách chrčeli a na ORL jim vždycky doktor odsál zelený hnus a já doma nikdy nic, tak mi poradil, abych odsávala tou klasickou odsávačkou na pusu, ale zapojenou na vysavač, zavedla to opatrně dovnitř do nosu a odsála úplně zezadu, tak jako on v prdinaci a fakt jsem odsála co ještě nikdy a synovi se hnedka ulevilo. Nevím ale jak by to fungovalo na tekoucí rýmu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama