Co na odvodnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ms97
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 09:38
Co na odvodneni?

Ahoj, prosim poradi mi nekdo neco na odvodneni? Diky antikoncepci jsem pribrala 5kg a myslim, ze jsem zavodnena. Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3749 příspěvků 06.05.18 09:41

Kopřivový čaj, okurky, grep, dostatečný pitný režim, lymfatické masáže…

Malaga
Generální žvanilka 23399 příspěvků 06.05.18 09:42

Dobrá je i pampeliška

trpaslinka
Extra třída :D 12078 příspěvků 06.05.18 09:43

Lekorice. Ale opravdova lekorice, ne ty sladkosti. Prozor vsak, jako s kazdou prirodni lecbou s tim musis opatrne. Pri vyssich davkach muze zvysit tlak. Ja si z lekorice delam caj.. Ja si koupila koren, doma namlela a z toho delam caj. Krome odvodneni je dobry na prudusky.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 06.05.18 09:45

Já pila čajovou směs Edemin a pomáhala. A vynechat cukr a sladkosti.

ms97
Povídálka 41 příspěvků 06.05.18 09:45

Dobre, dekuju. A nejaky prasky z lekarny jste nekdo nezkousel? :/ ja na ty bylinky moc nejsem

P4ja
Závislačka 4551 příspěvků 06.05.18 09:49
@ms97 píše:
Dobre, dekuju. A nejaky prasky z lekarny jste nekdo nezkousel? :/ ja na ty bylinky moc nejsem

A co třeba lymfatické masáže, dostatečný pitný režim a taky pohyb??

lamicina
Ukecaná baba ;) 1784 příspěvků 06.05.18 09:51
@ms97 píše:
Dobre, dekuju. A nejaky prasky z lekarny jste nekdo nezkousel? :/ ja na ty bylinky moc nejsem

Gynekolog mi doporučoval tablety Forfemina, ale mě lépe zabíral ten čaj. On je to teda taky bylinný přípravek s minerálem. Chemie je pak na předpis a je to zbytečná zátěž pro organismus.

Framik
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 20 inzerátů 06.05.18 10:12

Ja mam dobre zkusenosti s 3 bylinky na odvodneni od Dr. Muller.

aiwwa
Extra třída :D 14246 příspěvků 06.05.18 10:54

Mně pomohla tinktura z pupenů břízy a taky slané koupele. A hodně pít čistou vodu, hodně se hýbat. Jo a z jídel petržel - nať i kořen, ve velkém množství. :mavam:

aiwwa
Extra třída :D 14246 příspěvků 06.05.18 10:56
@ms97 píše:

já brala indap a furon, to je ale na předpis a dává se to po vyšetření, hodně snižuje tlak, ale myslím, že kvůli 5 kg ti to nikdo nenapíše, já měla velké otoky po intenzivní léčbě kortikoidy. ale teda dávali mi to při hospitalizaci, tak nevím.

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.05.18 23:13
@aiwwa píše:
Mně pomohla tinktura z pupenů břízy a taky slané koupele. A hodně pít čistou vodu, hodně se hýbat. Jo a z jídel petržel - nať i kořen, ve velkém množství. :mavam:

A s petrželí pozor, není vhodná pro těhule. :)

Jinak mám také dobré zkušenosti s čajem Edemin, jak už bylo zmíněno. Forfemina mi vůbec nepomohla, navíc při jejím užití pozor na tlak - pro některý (ale teď nevím který, jestli vysoký nebo nízký, to si zjisti) není vhodná.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1985 příspěvků 07.05.18 06:46

@ms97 bezkonkurenčně, pro mě nejlepší a zároveň bezkonkurenčně nejlevnější produkt, který mám z Nahrin nejradsi je, affi line, znamená ten název z francouz. stihla linie a pomáhá odvádět přebytečnou vodu z tkání, která ani z těla pitím pryc třeba nejde. K tomu kapsle s opunciovou vlakninou na požírání přebytečného tuku a do léta je s tebe opět twiggy ;)

ms97
Povídálka 41 příspěvků 07.05.18 08:17
@MarketinkaKo­pretinka píše:
@ms97 bezkonkurenčně, pro mě nejlepší a zároveň bezkonkurenčně nejlevnější produkt, který mám z Nahrin nejradsi je, affi line, znamená ten název z francouz. stihla linie a pomáhá odvádět přebytečnou vodu z tkání, která ani z těla pitím pryc třeba nejde. K tomu kapsle s opunciovou vlakninou na požírání přebytečného tuku a do léta je s tebe opět twiggy ;)

A cena dohromady? Diky

ms97
Povídálka 41 příspěvků 07.05.18 08:19

Dekuju vsem :)
Holou vodu piju uz asi 3 roky a nic to se mnou nedela :( pohyb mam, ale ne nijak intenzivni

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama