Co na ouško po nandání náušnic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lomina
Nováček 5 příspěvků 09.05.19 13:06
Co na ouško po nandani náušnic

Ahojky, prosím pěkně potřebuju poradit. Mám 6ti měsíční holčičku, 19.dubna jsme měnily nastřelene nausnicky za vlastní (zlaté). Dneska ji jedno ouško začlo červenat a na lalůčku se udělala malá boulicka, takže asi zánět. Do toho ještě zuby zuby zuby :zed: Ale můžu to namazat vísnakem (černou mastí) a masírovat heřmánkem, jde mi o to že v úterý jdeme k Mudr. na 6ti měsíční tak jestli to do té doby zvládnu s tímhle bez framykoinu? Děkuji pěkně :)

Reakce:
AjaF
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 09.05.19 13:08

Slivovici nebo líh. Lehce. Nespálit.
U nás to pomohlo.

mamoch
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 09.05.19 13:32

Bohužel, taky měla vnučka bouličku na vnitřní straně lalůčku- cystička- byla na ORL na proříznutí. Prý se to stává po nastřelení, že se tam cosi „ucpe“, po píchání ne…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 09.05.19 13:40

Normalne jsem tu boulicku holce vymackla jako bedara.. A pak potrela nejakou dezinfekci a prave tim framykoinem.. Tak to je dobre, ze zrovna jdete na prohlídku, ne? Aspon vam na to kdyztak neco napise nebo doporuci..

Lomina
Nováček 5 příspěvků 09.05.19 14:05

Děkuji moc, určitě je super že tam jdeme, spíš jde o to jestli si vystačíme do toho úterý s tím lihem, heřmánkem a vísnakem, jee tak snad se to obejde bez ORL

Lomina
Nováček 5 příspěvků 10.05.19 09:52

Tak jsme dneska šly radši k doktorovi, nějak jsem si na to sama nevěřila, a bylo to poprvý co jsem chtěla z ordinace utict, jak mě nevadí když ji pichaj injekce nebo když ji nastrelovali, tak teď moc moc plakala :,( ale mušelo to bejt, dostaly jsme framykoin a tadá domů :mavam:

Váš příspěvek
Reklama