Co na pálení a řezání při zánětu močových cest v těhotenství?

29.6.21 21:00

Co na pálení a řezání při zánětu močových cest v těhotenství?

Ahoj holky prosim o radu..jsem 6 tyden a mam zánět močového měchýře užívám od pátku antibiotika augmentin a blokurimu..ode dneska mam pálení a řezání při močení co mi na to pomuze? Vzdycky před tehu jsem pila jedlou sodu to pomohlo ale ted mi dr řekla ze v žádném případě neuzivat tak zkouším tady..nic volné prodejneho z lékárny mi nepomáhá..budu rada za kazdou radu dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1338
29.6.21 21:04

Hodne pit plus vitamin C.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15105
29.6.21 21:05

Pokud máš od pátku antibiotika, měla bys už dnes být víceméně v pořádku. Pálení a řezání ale v pořádku není. Zítra bych kontaktovala lékařku a domluvila se na dalším postupu léčby. Pokud to bude hodně zlé, jeď klidně na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15105
29.6.21 21:06
@xkoup21 píše:
Hodne pit plus vitamin C.

Teda a jsi si jistá, že se vitamin C může kombinovat s těmi antibiotiky, které bere? U některých druhů se nesmí nic kyselého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:07

Praveze se to zdálo v poradku az dneska ty problémy..napadlo me ze jsem možná málo pila včera tak proto ty problémy dnes..citim ten nepříjemný pocit i mimo toaletu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
29.6.21 21:08

Šatná volba antibiotik - dali ti nejspíš něco, co na tvoje bakterie nezabírá. Pokud ti náhodou nedělali kultivaci, vyžádej si ji. Aby ti v těhotenství sypali náhodná antibiotika, to mi nepřijde jako zrovna ideální nápad. :think:

Jinak hodně, hodně pít, hlavně čistou vodu, a držet se v teple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:09

Urcite doktorka mi napsala antibiotika, blokurimu plus hodne vitamínu C a zazvorovy caj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:10
@klamonožka píše: Šatná volba antibiotik - dali ti nejspíš něco, co na tvoje bakterie nezabírá. Pokud ti náhodou nedělali kultivaci, vyžádej si ji. Aby ti v těhotenství sypali náhodná antibiotika, to mi nepřijde jako zrovna ideální nápad. :think:Jinak hodně, hodně pít, hlavně čistou vodu, a držet se v teple.

Mívám vzdycky e coli a na tu by to melo zabírat a potize i přestaly od pátku az dneska se objevily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
29.6.21 21:11
@gumitekkkkk píše:
Mívám vzdycky e coli a na tu by to melo zabírat a potize i přestaly od pátku az dneska se objevily

A bralas ta antibiotika svědomitě? Jestli ano a přesto se to vrátilo, tak je vážně možné, že teď máš nějaký odolnější kmen. :nevim: Určitě si nejpozději zítra hned té doktorce zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:12
@klamonožka píše:
A bralas ta antibiotika svědomitě? Jestli ano a přesto se to vrátilo, tak je vážně možné, že teď máš nějaký odolnější kmen. :nevim: Určitě si nejpozději zítra hned té doktorce zavolej.

Ano co 12 hodin..trpím na záněty 22 let..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
29.6.21 21:16

Zašla bych znovu k doktorce, já jsem měla záněty močových cest taky už několikrát a vždy se mi to pár dnů po antibiotikách zlepšilo, takže pokud se to naopak zhoršuje, tak bych nečekala a vydala se za doktorkou znovu. Hlavně hodně pít, být v teple…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.6.21 21:18

Přišlo mi dneska ze mam i horečku uplne jsem hořela nemohla jsem pomalu ustát ani na nohách pak jsem dala studeny obklad pila a odpcivala a ok jen je mi furt spatne..zkusím tam zitra zavolat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
29.6.21 21:53

@gumitekkkkk rozhodně zavolej zítra ráno, já jsem takto měla zánět močových cest, který pak začal prostupovat do ledvin a tehdy jsem měla 40 stupňů horečky, nemohla jsem ani vstát z gauče, jen jsem ležela a spala, doplazila se tu a tam na záchod, ale jinak byla jsem strašně slabá, nemohla jsem ani nic moc jist, jen pít a jist jen male porce ovoce jako mandarinky…pak nasadili antibiotika a do týdne jsem byla dobrá, ale těch pár dnů bylo hrozných…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
29.6.21 21:55

Bez k dr. Navíc ses těhotná to není sranda tady do asi nevyřešís..nejake Atb s vitamínem C se vůbec nemají kombinovat… 👍🏻Tak ať tě to přestane co nejdřív 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat