Co na pálení žáhy u miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 02.03.17 10:24
Co na pálení žáhy u miminka?

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli některá z vás používá nějaký sirup na zmírnění pálení žáhy a vracení se mlíka do pusy miminka? Gastrotuss nám nepomohl vůbec, díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ivana 85
Závislačka 3061 příspěvků 02.03.17 10:33

@Cyprianova jak poznas ze miminko pali zaha? Jinak ja bych to resila u dr

Kelsey
Hvězda diskuse 44772 příspěvků 02.03.17 10:35
@Ivana 85 píše:
@Cyprianova jak poznas ze miminko pali zaha? Jinak ja bych to resila u dr

Jsem chtela napsat to same.

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 02.03.17 10:38

Když ho položím, začne mlaskat a vracet se mu mlíko do pusiny a kroutí se u toho a brečí..takže se mu vrací žaludeční šťávy taky, tak jsem chtěla poradit něco na zmírněný těchto příznaků..chtěla jsem vědět jestli je nějakej volně prodejný sirup..

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 02.03.17 10:49

@Cyprianova spis mu kup ar mléko muže to byt problém s refluxem…

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 02.03.17 10:52

To už jsme měli a měl po něm zácpu, teď zahušťujeme nutritonem, ale moc to nepomáhá na to vracení se sťáv a mlíka

Ladiabola
Kecalka 304 příspěvků 02.03.17 10:54

Nám nezabírá ani nutriton ani gastrotuss :(

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 02.03.17 10:55

@Cyprianova nam nutriton taky nepomohl ale nutrilon ar byl super

Ladiabola
Kecalka 304 příspěvků 02.03.17 10:56

@katkalaila můžu se zeptat, to jste dávala i při kojení?

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 02.03.17 10:57

Nutrilon ar jsme právě taky měli a přestal po něm blinkat, ale vydrželo to jen týden a zase začal a ještě k tomu se nám zabetonoval..ted krásně kadí, což je nejdůležitější, ale myslim, že to blinkání a ustavičný vracení se šťáv do pusiny ho dost otravuje a je porád rozmrzelý..třeba se někdo najde, kdo má zkušenost s něčím jiným než nutritonem a gastrotussem…

Cyprianova
Povídálka 13 příspěvků 02.03.17 10:59

Ten nutriton dávám s umělým mlíkem, ale míchám ho přímo do mlíka, nedělám z něho ten gel…

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 02.03.17 11:21
@Ladiabola píše:
@katkalaila můžu se zeptat, to jste dávala i při kojení?

Já jsem nekojila…

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 02.03.17 11:23

@Cyprianova co jsem tenkrát tak koukala tak by mohl pomoct svatojansky chléb… Ale nevím zda se dá sehnat… Podle me je i přísadou ve všech těch ar a nutritonu…

ayra.5
Kecalka 492 příspěvků 09.05.18 08:51

Chci se zeptat, muže se to pálení záhy projevovat tím, ze Si malá oběma rukama jakoby odtrhavala oblečení od hrudnicku? U toho se šponuje, hlavně v autosedačce a v leže. Má 7meaicu ale když byla novorozeně tak víceméně Břeclav pořad když byla v horizontální poloze. Řešila jsem to s pediatrem a jeho názor je, ze dokud neblinka tak reflux nemá. Mě se ale kolikrát zdálo ze polyká i hooodne dlouho po jídle a občas ublibkla i těsně před druhým kojením, tj 3 hodiny po předchozím. Taky měla období kdy nechtěla jist vůbec a když už něco vypila tak i 8× odgrgla…

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 09.05.18 09:14

@ayra.5 podle mě reflux není jen zvracení, ale že se obsah žaludku dostane jícnem. Pak může dítě polykat, ale nezvracet. A je to hodně nepříjemné i pro dospělé. Já jsem dětem dávala Gastrotuss a pomáhalo jim to.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >