Co na pálení, svědění konečníku po hemeroidech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 08:45
Co na paleni,svedeni konecniku po hemeroidech?

Dobry den, mam paleni a svedeni konecniku a to i uvnitr. Lecila jsem se dlouho cca 2 mesice na hemeroidy a brala ruzne cipky a tim zrejme je ta kuze podrazdena.Nebo co myslite, ze by to mohlo byt? A co by mi prosim na to mohlo pomoci? Nejaka hojiva masticka? Moc dekuji

Reakce:
Katy11.8
Povídálka 14 příspěvků 18.07.19 08:50

Dobrá je mastička preparation h, mají snad v každé lékárně.

P4ja
Extra třída :D 10692 příspěvků 18.07.19 09:11
@Anonymní píše:
Dobry den, mam paleni a svedeni konecniku a to i uvnitr. Lecila jsem se dlouho cca 2 mesice na hemeroidy a brala ruzne cipky a tim zrejme je ta kuze podrazdena.Nebo co myslite, ze by to mohlo byt? A co by mi prosim na to mohlo pomoci? Nejaka hojiva masticka? Moc dekuji

A léčila ses sama nebo byla u proktologa a řešila to s ním? V obou případech bych se tam objednala.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 18.07.19 09:14

Dubova kura gel :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 09:27

Sama asi 2 mesice a ted pred tydnem jsem byla u proktologa a ten tam nic nevidi a poslam me na kozni :zed: Beru uz mesic detralex.Mam to cervene a byla jsem s tim i u praktickeho v utery na ten at mazu betadime masti…,ale ta by tak rychle jeste nezabrala ze?

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 18.07.19 09:56

Proktolog nevidel hemoroidy? nemuze to byt tedy nejaka mykoza?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 10:36

No ja tam mam fialove zily kolem konecniku bez zadny vystouplich hemeroidu a zadne praskliny, ale to to pry nedela to svedeni, tak vubec nevim. Svedi me to hlavne vevnitr :nevim: uz jsem z toho zoufala, ze se toho snad nezbavim.Snad navstivit jineho proktologa ci co…

P4ja
Extra třída :D 10692 příspěvků 18.07.19 11:41
@Anonymní píše:
No ja tam mam fialove zily kolem konecniku bez zadny vystouplich hemeroidu a zadne praskliny, ale to to pry nedela to svedeni, tak vubec nevim. Svedi me to hlavne vevnitr :nevim: uz jsem z toho zoufala, ze se toho snad nezbavim.Snad navstivit jineho proktologa ci co…

Tak asi když proktolog řekl, že je to v pořádku, tak to bude něco jiného. Šla bych na to kožní. Tou samoléčbou sis tam mohla něco zanést. :nevim:

Jinak fialové vystouplé žíly má spousta lidí. Je to normální. Průšvih je, kdyby tam byla nějaká trhlina.

Váš příspěvek
Reklama