Co na podporu spermií

1355
10.10.15 23:07

co na podporu spermií

Ahoj prosím jaké by jste doporučily vitamíny pro chlapa na spermie? a po používání pomohly vám k mimču? nebo, alespoň zlepšilo se sperma? dík za tip a rady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
394
10.10.15 23:27

My jsme nic nepotrebovali, ale myslim, ze treba zensen nebo podobna cinska medicina(nebo japonska) by mohla pomoci. Je to pro cele telo, takze clovek by mohl mit vice energie..pak mozna Ginko Biloba. Za to clovek nic neda to vyzkouset.

Pak taky prodavaji vitaminy pro muze, ja jsem pouzivala Pregnacare- ziju v Anglii, a maji pred pocetim, v dobe tehotenstvi, po porodu, kojici matky a maji i pro muze pred pocetim a mozna i pro pary ale to nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
10.10.15 23:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
11.10.15 08:09

Nám se osvědčil obyčejný zinek a selen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
11.10.15 08:15

Taky jsem dlouho něco hledala. Pak začal manžel brát Repromen. Je to komplexní soubor vitamínu pro muže a dle internetových recenzí se spermie po pravidelném užívání 3 měsíce zlepšilo kvalitou i kvantitou. Můj muž začal brát teď 2 měsíc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
11.10.15 09:14

@diiss

Ahojky,

můj muž měl tragické spermio. Dávali nám jen šanci na IVF.
Bral Reproman rok, ten mu nepomohl, pak jsem hledala a hledala a nakoupila mu Macu, Selzink, vitamin E a L carnitin v tabletách ( měl jen 0,5% normálních spermiíí) a za 2,5 měsíce na kontrolním spermiu mu vyšly normospermie a já otěhotněla za další 2 měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
11.10.15 09:16

@kolmenka

Nám řekli v CARu, že komplex vitamínů je spíš jen jako placebo, že lepší je brát ty nedůležitější vitamíny zvlášť. Že se to lépe vstřebává. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
11.10.15 10:14

@Whynot Bohužel to nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit. Manžel nebyl na žádném vyšetření před braním těchto vitamínu. Říkám jen to co jsem se dočetla od jiných co na testech byli. Já zatím jen na manželovy pozoruji zvýšenou chuť na sex. A to jsem se v letáčku dočetla že to ty vitamíny způsobují. Takže nějaký účinek určitě mají jestli menší nebo větší nedokážu dostatečně posoudit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1355
11.10.15 12:16

@Whynot ahoj děkuji no včera jsem se na tu macu dívala tak ji objednám a budem zkoušet..snád už se ledy hnout 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
2.11.17 16:08
@diiss píše:
@Whynot ahoj děkuji no včera jsem se na tu macu dívala tak ji objednám a budem zkoušet..snád už se ledy hnout 8)

Ahoj my se taky snažíme o mimi..přítel bral samotnou Macu a teď Macu se ženšenem tak uvidíme :) držím palečky i Vám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.2.19 09:18

Ahojky, pokud někdo uvažuje o pořízení vitamínu na spermie pro budoucího otce svého miminka, písněte zprávu - my už potřebovat doufám nebudem a chtěli bychom pomoct dalším párům s neplodností díky špatnému spermiogramu. Mám originální balení kapek kotvičníku pozemního (Dr.Popov, exp. 31/1/2021), Zinek 15mg (Exp 2020), Korejský ženšen s vit E (Exp. 2021). Nebo doplňky - Maca bio organic, Selen a Kotvičník +vit E Forte (tyto ale nejsou originál zabalené, užito pár kusů)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat