Co na poševní infekci - nefunguje Gynopevaryl

20.11.15 13:08

Co na poševní infekci - nefunguje Gynopevaryl

Ahoj holky, nedávno jsem viděla reklamu na nějaký přípravek na poševní infekce, který byl na oba typy infekce, jak na tu způsobenou kvasinkami, tak na tu způsobenou bakteriemi. Nemůžu si bohužel vzpomenout, jak se ten přípravek jmenoval. Neznáte některá ten název a nemáte s ním zkušenost, jestli pomáhá? Normálně mi vždycky fungoval Gynopevaryl, ale tentokrát bohužel ne :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1000
20.11.15 13:14

CANESTEN GYN COMBI PACK 1?

Zašla bych si k doktorovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 13:17
@xkoup21 píše:
CANESTEN GYN COMBI PACK 1?Zašla bych si k doktorovi

Doktorku mám až příští týden a potřebuju si něco koupit na víkend, jinak mě to asi sežere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2822
20.11.15 13:18

Zkus Candibene, mě pomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 13:19

Já to teď měla taky, boraxové globule mi nepomohly, tak mi doktor napsal macmiror a ten zabral. Takže ti možná volně prodejné léky nepomohou a nebo nejlépe uděláš, když se zeptáš rovnou v lékarně :)

• Nahlásit
  • Citovat
974
20.11.15 13:19

Ta reklama byla nejspíš na Idylin Beliema. Zatím jsem nezkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4235
20.11.15 13:23

@chelsea123 Je to Idelyn Beliema- pro me velke zklamani, neni v nem jedina ucinna latka pouze probiotika a kys. mlecna, takze k nicemu (mozna jako prevence, ale lek nepomuze) a daleko drazsi nez canesten gynopevaryl a jim podobne. Ja ted uzivam jenamazol a k tomu candivac…Snad budu mit na chvili klid :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24411
20.11.15 13:24
@chelsea123 píše:
Doktorku mám až příští týden a potřebuju si něco koupit na víkend, jinak mě to asi sežere…

Zkus se napatlat obyčejným bílým jogurtem, zchladí a uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
20.11.15 13:35

@chelsea123 me pomohl Clotrimazol globule uz po jednom zavedeni temer bez problemu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
20.11.15 14:24

Přesně jak píše @Pipet, bílej jogurt ti uleví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
20.11.15 15:36

clotrimazol

Kup si masticku i cipky… Je to levne a ja to mam rafai porad u sebe, protože na to také trpím… Jogurtem nic nepokazisn ale také nic nespravis :) je te to schladí a na chvilicku ulevi… Mozna při cestě do lékárny… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
20.11.15 20:18

Ty průhledné, tetraborické globule. Jsou levný a mě fakt pomáhají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14334
21.11.15 05:52
@Malto píše:
Ty průhledné, tetraborické globule. Jsou levný a mě fakt pomáhají.

me treba nic moc nepomohly a vado mi ze jsem po vlobuli rano mokra jak po diboky noci i s vlozkou a efekt nic moc ten Clotrimazol mi zabralip a hned ono zalezi co komu sedne a jaky je to tip kvSmasinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
195
21.11.15 12:55
@Bureschka píše:
me treba nic moc nepomohly a vado mi ze jsem po vlobuli rano mokra jak po diboky noci i s vlozkou a efekt nic moc ten Clotrimazol mi zabralip a hned ono zalezi co komu sedne a jaky je to tip kvSmasinky

Na clotrimazol nedám dopustit… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
23.11.15 16:00

@Indil
Já jsem Idelyn Beliema užívala v létě, kdy jsem chytla něco na koupališti a musím říct, že mi hodně pomohl. Teď užívám mycí gel a někdy krém a zatím se mi nic nevrátilo. Uff :-) Jsem naopak ráda, že tam není tolik chemie… a asi i proto se ráno nestává, že bych byla mokrá až ke kotníkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama