Co na PROSKLENÉ DVEŘE - zastínění ???

685
7.8.06 21:49

Co na PROSKLENÉ DVEŘE - zastínění ???

Ahoj,
máme v dětském pokojíku prosklené dveře, což není přes den k zahození - je vidět, co se tam děje. Večer ale sedíme u televize a světlo prosvítá do pokojíčku a malou to ruší. Přemýšlela jsem o nějakém oddělávatelném závěsu, dece na poutkách nebo něčem podobném přes den oddělávacím.
Nemáte někdo tip :roll: ? Aby to bylo funkční a trochu to vypadalo?

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
7.8.06 21:53

Co roletka? Nebo zaluzie?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
7.8.06 21:55

Taky mě napadly rolety … takový ty bambusový třeba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
7.8.06 21:56

A co nějaký plakát nebo obrázek s dětským motivem? To se snadno nalepí oboustrannou lepicí páskou. Když jsem byla malá, tak jsem měla na dveřích vždycky nějaký plakát a špatně to nevypadalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2058
7.8.06 21:56

Jiti.. zkus koupit bambusovou roletku, jde stahovat nahoru a dolů, mají je třeba v ikei a krásně to stíní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.8.06 21:58

Ahojky…my koupili v Ikee takovy „bambusovy rosti“,taky jsme ho pouzili na dvere…podle potreby jde vytahnout nahoru…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.8.06 22:00

Ahoj,

taky máme doma na prosklených dvěřích stahovací roletu původně určenou pro okna. Vypadá to super a funkční je to taky. Jen to nebyla moc levná záležitost - myslím, že stála kolem 500.

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
7.8.06 22:30

Ahoj

Mě taky napadá ta roletka, bude to určo vypadat dobře a svůj účel to splní - prodávají se v hodně barvách nebo se prodávají ty bambusové..

Oluska a Martínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
7.8.06 22:48

Jé holky, brácha tu roletu z Ikea má na prosklených dveřích, ale je to spíš jen dekorace, tmu to neudělá. Já to mám v pokoji na okně, ale na zatmění taky musím použít závěs. Jen to zastíní proti přímému slunci kytkám.
Je to teda jen ta levná, co jí dělají asi ve čtyřech šířkách, tak asi myslíte jinou.

http://www.ikea.com/…oductDisplay?…

věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
7.8.06 22:49

Omlouvám se za rozhození diskuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
8.8.06 09:45

Ahojky.
Naši měli klasickou textilní roletku a to bylo super. My jsme chtěli souromí na pořád, tak jsme nalepili koberce. Krom stínění to mělo ještě bezva tlumící účinky:-)
Prostě záleží na tom, jak moc trvale chceš stínit.
Kvůli soukromí v baráku jsme měninili sklo ve dveřích za zrcadlo. Máme takové ty frézované dveře, ale pro skláře to nebyl problém. na naší straně je to prima zvětšilo prostor a na druhé jsme válečkem natřeli do barvy s dveřmi. Na kolik to přišlo, už si nevzpomenu, ale nebylo to nijak závratně drahé.

zdraví Albi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685
8.8.06 09:51

Ahoj,
díky za nápady, roletka se mi zdá jako dobrý nápad. Díky za odkaz na IKEU, za 79 Kč to určitě stojí za zkoušku. Úplnou tmu nepotřebuju, stačí, aby tam moc neprosvítalo světlo z obýváku a nerušilo to.

Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
8.8.06 16:32

Ahoj

nevím, jestli Ti to pomůže, je to spíše na trvalé zastínění, ale teď jsem v jednom časopise viděla dětský kapsář na dveře a vypadalo to super. Už se na ušití chystám, jen co budu mít chviličku. Měj se Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama