Co na průjem a celkově zažívání v těhotenství?

190
27.7.21 21:23

Co na průjem a celkově zažívání v těhotenství?

Ahoj, prosím poraďte co na průjem a zažívání v těhotenství?? Zavolala bych si k mému doktoru ale začalo mi to teď večer, bolí mě žaludek a mám průjem :roll: moc děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10769
27.7.21 21:32

Živočišné uhlí. Nebo se podívej co doma máš a přecti si pribalovy leták jestli se to muze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
27.7.21 21:34

@JancaS84 jen enterol a tam píšou že ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3560
27.7.21 21:37

Silny heřmánkovy čaj.
Nějaka dobrá probiotika - biopron - se myslím muže? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10769
27.7.21 21:38
@Sarka334 píše:
@JancaS84 jen enterol a tam píšou že ne :roll:

No tak buď si najdi v okolí nějakou lékárnu co je ještě otevřená a tam ti poradí, nebo pošli chlapa a nebo musíš vydržet do rána. Jinak si můžeš dát slabý černý čaj a dietu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14159
27.7.21 21:41

https://www.emimino.cz/…vni-chripka/

Ha, emimino ma dokonce o tom clanek..kdo se pta, malo googli.. :kytka: preji, at je brzo lepe..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
27.7.21 21:51

@Králičice moc moc děkuji 🙏 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
27.7.21 22:20

Živočišné uhlí a doporučuju si v lékárně koupit ORS - rozpustný prášek pro přípravu rehydratačního roztoku - doplní do těla minerály a ionty. Mě postavil na nohy po dvou dnech průjmů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.7.21 11:35

@10Levandule10 Ono jsem celkově nějaká jiná, na stolici jdu třeba 4× za den, bolí mě žaludek jsem strašně unavená 🙄 a bolí mě vždy břicho když mě to chytne 🙄 🙄 🙉 🙉 jsem z toho už na nervy 🙄 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.7.21 11:36

@10Levandule10 a to jsem teprve 10tt 🙉 vím že každé těhotenství je jiné ale co bych dala za to aby bylo jako u prvního že jsem o tom ani nevěděla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
29.7.21 17:44

Ženský, fakt je normální ze to co sním tak do pár hodin mě chytnou křeče do břicha a letím na stolici?? :zed: už jsem z toho zoufalá :( kdybych u toho neměla takové křeče do břicha tak mi ke to fuk ale fakt to bolí a hned jak je po jsem v pohodě :nevim: fakt mě to nebaví a zase nechci otravovat doktora s každou kravinou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
29.7.21 18:59

@Sarka334 A dala jsi si to uhlí nebo něco podobnýho?
Jak dlouho ti to trvá už? Já bych určo zavolala doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
29.7.21 23:41
@Sarka334 píše: Ženský, fakt je normální ze to co sním tak do pár hodin mě chytnou křeče do břicha a letím na stolici?? :zed: už jsem z toho zoufalá :( kdybych u toho neměla takové křeče do břicha tak mi ke to fuk ale fakt to bolí a hned jak je po jsem v pohodě :nevim: fakt mě to nebaví a zase nechci otravovat doktora s každou kravinou :mavam:

Já to někdy mám do pár minut. Ale dělá mi to asi dráždivý tracnik. Mám častou stolici a kasovita, děs. Ty křeče jsou někdy síla. Chce to dlouhodobě probiotika. Beru biopron. A v tehu se to asi moc řešit nedá. Brala jsem prášky, ale ty jsem musela vysadit. Jenže to je k tomu tracniku, nevím, co to může být u tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
30.7.21 10:53

@10Levandule10 dala jsem si hylak, včera mi bylo řečeno kup si borůvky tak jsem je snědla celý balení a dala si kávu a do dvou hodin jsem šla s krecema jako blázen :roll: tady bych to možná přidala té kávě? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
31.7.21 10:51

@Sarka334 Tak jak ti je dnes, lepsi?
Hlavne setrivou dietu, ne moc sladke, tucne nebo s vlakninou, to je pro strevo narocne a bude se branit. Nejlepe kase z ryze, brambor, mrkve, kukurice, vyvar, libove kureci, starsi pecivo a tak dal dokud se ti to nespravi. Navic urcite bych dala nejdřív to cerne uhli, at to nabere to co tam nema delat a pak probiotika. Dieta a hydratace je ale pri prujmech to nejdůležitější ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat