Co na první narozeniny? Poraďte

320
24.5.20 21:12

Co na první narozeniny ? Poraďte

Zdravím :)
Malá bude mít v červenci rok a naši se ptají co koupit..vůbec mě nic nenapadá hraček hracích, naučných má až dost tak to ne..my ji kupujeme tříkolku a co chtít po našich mě vůbec nenapadá.. napadl mě jen stoleček s zidlickami ale na to je stejne ještě brzy :think: poraďte :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
24.5.20 21:13

@Deňa1995 at ji spíš koupi něco praktického. Klidně ten stolek.. Ročnímu ditku je to fuk :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
24.5.20 21:16
@martina.se píše:
@Deňa1995 at ji spíš koupi něco praktického. Klidně ten stolek.. Ročnímu ditku je to fuk :think:

Já bych ráda něco, co využije hned :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 21:18
@Deňa1995 píše:
Já bych ráda něco, co využije hned :nevim:

Tak něco praktického, co potřebuje.. Máte dům nebo byt? Napadá mě třeba pískoviště, tahací hračky atd.. Nebo velké duplo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
24.5.20 21:19

Já vybrala peníze a koupili jsme autosedačku. Hraček má milion, to jsme nechtěli. Super jsou různé knížečky a leporela. Hračky na písek, pískoviště…ten stoleček s židličkou je super, proč je v roce brzo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 21:22

Od babiček a dědečků dostávají holky většinou peníze, které dávám na spoření. Koupí maličkost a k tomu obálka. Ten stoleček není špatný nápad nebo zahradní domek, klouzačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
24.5.20 21:29

Jestli má ráda vodu, tak třeba nějaké hračky do vany :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
24.5.20 21:34

Tak mě napadlo houpací křeslo :lol: :palec: nebo asi ten stoleček s zidlickami

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16885
24.5.20 21:35

Mate zahradu? Co nějaký bazén, to se využije za chvili. Ja staršímu kupovala prvnim narozkam domek s míčky a mladsimu horu dupla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
320
24.5.20 22:05
@Kriss Tina píše:
Mate zahradu? Co nějaký bazén, to se využije za chvili. Ja staršímu kupovala prvnim narozkam domek s míčky a mladsimu horu dupla.

Naši mají barák a bazén a pískoviště už má zařízené :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5231
24.5.20 22:12
@Deňa1995 píše:
Zdravím :)
Malá bude mít v červenci rok a naši se ptají co koupit..vůbec mě nic nenapadá hraček hracích, naučných má až dost tak to ne..my ji kupujeme tříkolku a co chtít po našich mě vůbec nenapadá.. napadl mě jen stoleček s zidlickami ale na to je stejne ještě brzy :think: poraďte :oops:

No dort ne? Pořádně velikej a šlehačkovej, ať se s tím vyfotí a pak ať si do toho pěkně plácne. Jinak je to jedno. Malý děti maj ještě rády mičudy ve všech velikostech. A když se do toho dá plácnout, aby to povyskočilo, tak super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
297
24.5.20 22:35

U nás byl nejvděčnější dárek houpačka. Jinak je u nás v oblibě Tatrovka, skluzavka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15289
24.5.20 22:44

Nejvíc se osvědčilo lego duplo. Pro začátek se zvířátky, to se dětem líbí, a postupně dokupovat další. Děti si s tím vydrží hrát až do čtyř let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
24.5.20 22:54

Dávali jsme dceři odstrkovadlo.
Kamarádka pořídila krabici a naplnila ji vším možným, co se normálně využilo (kapsičky, křupky, oblečení, knížka,…), dítěti to bylo stejně jedno, ale bavilo ho v tom kramařit.

Mimochodem, na nízké židličce sedí naše dítě od 14 měsíců, takže nevidím důvod nepořídit :nevim: Spíš nerozumím tomu, proč tříkolku, na tě bude jezdit kdy, tak ve 3 letech? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4021
24.5.20 23:05

Co maly kocarek, ktery poslouzi jako choditko? U nas je hodne vyuzivany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama