Co na psychiku v těhotenství

Anonymní
8.10.19 10:46

Co na psychiku v těhotenství

Ahoj, jsem ve 34tt a poslední týden mě trápí tlak na hrudi a tachykardie. Právě mám holter EKG a v pátek mi budou dělat echo. Celé těhotenství jsem podvědomě ve stresu, nic vážného se nedělo ale od začátku mě dost trápí bolesti od roztahování dělohy a podobně, tak jsem měla o malého strach. Navíc jsem mladá, ale nedařilo se úplně otěhotnět, tak jsem měla obavy aby se něco nestalo. Teď k jádru problému. Začínám se podezřívat, že by to mohlo být psychického rázu, všechen ten nahromaděny stres, do toho me můj doktor místo uklidnění hned seznámil s tim nejhorším scénářem kdy jeho pacientka měla taky obdobné potíže na konci těhotenství a skočilo to oživováním a nutnosti transplantace srdce…
Otázka tedy zní, máte krom meduňky něco co bych mohla na psychiku, abych to doklepala do konce těhotenstv a nezblaznila jsem se já, malej v břiše i všichni kolem?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6247
8.10.19 10:58

Cokoliv, co bys chtěla užívat, řeš s doktorem. V tvém stavu ti můžou ublížit i bylinky, působí většinou ve více směrech a pokud se v tom prd v znáš, akorát si můžeš ublížit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
889
8.10.19 11:50

A co zajit k psychologovi? Nebylo by to lepsi nez neco uzivat (i prirodniho)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama