Co na růst vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 115 příspěvků 17.06.19 07:50
Co na růst vlasů?

Ahoj holky, poradte :roll: uz tak 5 let trpim na to ze mi vubec nechcou rust vlasy. Zehlim je jen obcas (jednou za 14 dni) ted uz v lete vubec, nikdy jsem je nebarvila nic a nechcou a nechcou rust. Poradte nejaky sampon nebo neco co fakticky urychluje rust. Nejake zkusenosti? :kytka:

Reakce:
Pajule25
Kecalka 261 příspěvků 17.06.19 08:00

https://www.milva.shop/…0-ml-d35.htm
Nedám na něj dopustit. Mám i tu vodičku a můžu říct že mi po tom začaly vlasy růst jak dive :palec: :lol:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 17.06.19 09:36

Mně pomohla mezoterapie u dermatoložky. Pokožku hlavy potře sérem a to minijehličkou aplikuje do podkoží. Je to nepříjemné hlavně kolem čela, ale nic, co by se nedalo vydržet. Trvá to 5min, 1× měsíčně, platím 500kč. Zastavilo mi to extrémní padání vlasů a dorůstají mi nové, kvalitnější. Před tím jsem zkoušela vlasový laser, to takový efekt nemělo.

Ou
Echt Kelišová 8090 příspěvků 17.06.19 10:50

Co to znamená, že ti nechtějí růst vlasy? Že máš na hlavě sestřih na 3 cm a skutečně nic neodroste, nebo máš polodlouhé vlasy a prostě nepřesáhnou určitou délku?

V prním případě pak chceš na endokrinologii a vyloučit nějaký vnitřní problém, v druhém případě to není ani tak že by nerostly, jako že se odlamují. Případně tedy nějaké zánětlivé onemocnění na pokožce hlavy, které by růst blokovalo.

Pak je potřeba radikálně zastřihnou poškozené části vlasů, o ostatní se pak lépe starat další růst podpořit nějakými vitamíny, ve kterých bude zinek selen a případně methionin.

Pokud ale nemáš geneticky danou bujou kštici, tak nemůžeš počítat s tím, že se ti podaří překonat vrozené možnosti.

korneli
Kecalka 184 příspěvků 17.06.19 12:44

@Pajule25 dík to poradím kamarádce.

Váš příspěvek
Reklama