Reklama

Co na sebe zápis do ZŠ, co dítěti, co matce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 04.04.18 07:53
Co na sebe zapis do ZS,co diteti,co matce

Co se nosi? Muze mit syn kratasy, vadi kostky, triko snad nevadi, co kostkovana kosile s kapucou, co dziny, platene kalhoty..prosim tipy co ano ci ne.
Ohledne matky, musi byt ve spolecenskem, vadi dziny?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

tasa
Echt Kelišová 8967 příspěvků 04.04.18 07:56

Cemu byste se urcite vyhnuly? jake obleceni je naopak optimalni? Zejmena prosim o radu ty, co uz nekdy na zapisu byli.jo a nevim, zda to hraje roli, ale jde o mesto, na vesnici budou spolecensteji, anebo ne?

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 07:59

U matky zalezi jaky je typ a co odpovida i jeji praci. Ja jsem treba hodne suknovy typ, vzala bych si sukni a nejakou lezernejsi halenku. Ale pokud jsem etericka duse co nosi batiku asi nepujdu v kostymu. Dite bych neposlala v kratasech, rejoiskach a roztrhanych, jinak je to jedno. A taky bych mu nedala triko s posmernym napisem.

lucenka
Vesmírná mluvilka 31668 příspěvků 04.04.18 07:59

Já měla džíny. Kluk nějaké plátěné kalhoty a tričko. Nějak to neberu jako slavnostní událost. Je to povinnost, které se dítě nemusí účastnit.
Jediné co bych nedala jsou tepláky a špinavé oblečení

TamaraAlmara 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 08:00

Proste slusne obleceni ale odpovidajici me osobě. Pokud nenosim nikdy kostym asibsi ho nebudu brat ani na zapis. Ale zase nějaké extra moderni drahe a roztrhane dziny bych vynechala.

kacz
Kelišová 6026 příspěvků 04.04.18 08:00

@tasa kraťasy dítěti ani sobě určitě ne. Dolů tmavé džíny, nahoru nějaký svetr. Osobně bych si vzala šaty. Ale já nosím šaty běžně, častěji než kalhoty.

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 04.04.18 08:02

Na zapisy jsem sla v tom v cem chodim bezne do prace. Kalhoty, dlouhy triko, kardigan nebo kabat. Ja rifle nenosim, kluci je meli plus triko a mikinu. Byla jsem s kazdym na trech zapisech a neberu to jako spolecenskou udalost. Prvni den skoly ano, ale zapis ne.

sissi001
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 04.04.18 08:05

Tak pokud je oblečení čisté a neroztrhané je to myslím celkem jedno. Jen bych se vyhnula v dnešní době tak oblíbeným teplákům. Tuhle módu jsem nepobrala, děti je nosí do školy, někteří dospělí jsou schopni v něčem takovým jít kamkoliv… :roll: :mrgreen:.

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 04.04.18 08:05

@tasa Dceři dám košily nebo hezčí triko a rifle. Normálně chodí pořád v legínách nebo teplkákách. Sama půjdu, jak jsem zvyklá, takže rifle, triko, mikina, možná svetr. Vnímám to jako velký den, ale ne jako slavnostní den.
Ale jak to tady čtu, možná to přehodnotím na kalhoty a halenku.

Hadumi
Extra třída :D 13252 příspěvků 04.04.18 08:05

Vůbec jsme to neřešili, šli jsme normálně oblečení, jako jiné dny.

Jana206
Nadpozemská drbna 26281 příspěvků 04.04.18 08:11

Uplně normálně, neberu to jako slavnostní událost.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19313 příspěvků 04.04.18 08:22

Byl tam takový srumec že bych to moc neřešila. Syn měl rifle ( pohodlné) a čisté tričko. Já též rifle a tričko. Šla jsem potom do práce. Nešla bych v teplakach nebo něčem špinavém. Ale extra slavnostně taky ne.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 04.04.18 08:29

Nedala bych tepláky, ale jinak to neberu jako nic slavnostního.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 04.04.18 08:30

Jdeme za týden a kluk bude mít kalhoty a triko (na to asi mikinu) a já budu mít plátěné kalhoty, mokasíny a triko nebo svetřík. Neřeším. Nejdu na módní přehlídku.

elen-ka
Extra třída :D 11893 příspěvků 9 inzerátů 04.04.18 08:35

@tasa Začnu sebou - na zápis jsem vždy jela v džínách a triku či halence. Přiznám se, že mě to nenapadlo jít ve společenském. Ale šla jsem v podstatě tak, jak kdybych šla do práce. Dceři jsem dala leginy a tuniku nebo měla kalhoty a triko (byly jsme na více zápisech). Šlo hlavně o pohodlné oblečení pro ni, aby nebyla ještě více nervozní kvůli oblečení. Klukovi bych dala kalhoty a triko či košili, pokud ji nosí rád (čeká nás to za rok).

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama