Co na šílenou bolest při kolice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 11:54
Co na šílenou bolest při kolice

Co na šílenou bolest při ledvinový kolice v těhu? :zed: Už bolestí asi oškrábu zeď :,(

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4674 příspěvků 2 inzeráty 14.01.19 11:56

Znama s tim byla hospitalizova­na,taky v tehotenstvi. Ani v nemocnici ji bohuzel nedavali nic extra od bolesti… at je brzo lip :hug:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27859 příspěvků 14.01.19 11:56
@Anonymní píše:
Co na šílenou bolest při ledvinový kolice v těhu? :zed: Už bolestí asi oškrábu zeď :,(

doktor… zažila jsem si to při prvním těhotenství…

Janli
Kelišová 7304 příspěvků 14.01.19 12:01

Ty máš ledvinovou kolika a jsi doma 8o . S tím by jsi měla být v nemocnici! Já na to dostala kapačku s antibiotikama a tuším lidokainem nebo něčím obdobným. Za čtvrt hodinky bylo po bolesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 12:03

Byla jsem s tím v nemocnici před vánocema :,( teď mě to chytlo zase..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27859 příspěvků 14.01.19 12:08
@Anonymní píše:
Byla jsem s tím v nemocnici před vánocema :,( teď mě to chytlo zase..

no tak budeš asi muset znovu… mně koliku vyvolal zablokovaný močovod, takže se to muselo vyřešit cévkou až do ledviny, jinak by to nepřešlo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 12:26

Ani ne tyden co me kvuli kolice z nemocnice pustili. Nic nez Dr. nepomuze. Me nepomohly ani kapacky, byl mi zaveden stent, ktery bude vytazen az po sestinedeli.

Janli
Kelišová 7304 příspěvků 14.01.19 12:30
@Anonymní píše:
Byla jsem s tím v nemocnici před vánocema :,( teď mě to chytlo zase..

Chceš aby ti selhaly ledviny? Chceš chodit do konce života na dialýzu? Já byla v nemocnici 3× během devátýho měsíce. To, že se koliky opakují, je bohužel běžné. Zkus si domluvit nízké dávky antibiotik až do porodu. Hlavně už jeď do nemocnice, tohle fakt nepřechodíš.

Ou
Kelišová 6331 příspěvků 14.01.19 17:38

Doktora. Zejména pokud se ti to vrací. Normálně si zavolej sanitku. Teď.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >