Co na sluníčko a co na klíšťata

125
25.5.16 12:42

co na slunicko a co na klistata

Ahoj holky cim mazete prcky kdyz sviti slunicko. Kupujete neco extra pro ditka. Ja byla v lekarne a jsou to v celku palky za detsky opalovaci krem. A cim chranite ditka proti klistatum. Ockovani nemame ale je neco na deti jako repelent. Jezdime na chatu tak abych byla s mou 6mesicni vybavena. Dekuju predem za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1700
25.5.16 12:47

@Majova4 tak já jsem pro malou měla Daylong baby a pak jsem koupila mléko pro děti v DM. Letos se chystam ukořistit opalovak v Lidlu, v testech vychází nejlíp. A repelent máme Predator junior, je pro děti od 3 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
25.5.16 12:54

@Majova4 ano, mam opalovak s faktorem 50, urceny primo pro deti. Bud koupis v lekarne nebo v drogerii. Cena nerovna se kvalita, ale na druhou stranu bych na tom nesetrila a poohledla se po necem kvalitnim. Ja mam Garnier z lekarny i Cien z Lidlu. Taky si chvali Daylong a jine. Jinak s pulrocnim bych na slunce nechodila, ale pravda, ze mazat to chce i do stinu. Na klistata se da koupit repelent taky v lekarne, ale nektery jsou az od roka. Oni ti tam poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
25.5.16 12:58

@Martis83 nepropasla jsi uz ten lidl? Ja tam kupovala opalovak minuly tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
25.5.16 13:02

Na sluníčko jsem letos koupila sun dance z dm. Loni jsem měla sebamed 50 a byl fajn. Na klíšťata zatim taky přemýšlím. Máme štěně a už jsem ji letos vyndavala 5 klíšťat :nevim: takže cítim, že jich bude požehnaně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.5.16 13:05

@zuza92 no prave taky mame psa civavu vzdycky nam zabral obojek na nej ale ted nevim co na psa kdyz mala po nem neustale saha takze mam dalsi dilema co dat psovi aby klistata nemel. Rekla bych ze jich je rok od roku vic a vic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.5.16 13:08

@Pomka tak malou samozrejme nedavam vyslovene na slunce. Ale treba ted jak bylo o vikendu. Tak mala je svetlounka zrzecka a papulky mela za ted den pekne cerveny. No ja byla v lekarne a tam detske kremy stoji 500 a vis. :) tak se zeptam co mate treba ostatni abych nedla 500 a ono to pak stalo za houby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
25.5.16 13:10

@Majova4 no my měli nejdřív nějaký přírodní sprej pro štěňata, ale to vůbec nezabralo tak jsem koupila takovou tu pipetu co se kape za krk, ale stejně jsem zas jedno objevila :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.5.16 13:16

@zuza92 my jdem pristi tyden na ockovani tak doufam ze nam neco poradi veterinarka. Kolem baraku mame vysokou travu a kdyz ji posekaj tak za tyden muzou znova. Na ty pipety jsem moc dobrych recenzi praveze neslysela. A co mu mam dat kdyz mala po nem saha a ted rostou zoubky takze vse jde hned do pusy. No jsou to starosti s psikama a detima :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
25.5.16 13:21

@Majova4 treba ten garnier pro deti me stal v lekarne kolem 300,–. Nejsem si ted jista, kolik stal ten z lidlu, ale 500,– urcite ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.5.16 13:25

@Pomka no to uz je rozdil 300 a 500 to mam jedny pliny :lol: :lol: Musim to probehnout ten lidl si hodne chvali tak uvidime co sezenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
25.5.16 13:25

@Majova4 no my bydlíme v baráčku a trávu sečeme na krátko tak každý třetí den, ale chodíme hodně na procházky k lesu, máme ho téměř za barákem. Očkovat se mi proti klíšťatum zatim moc nechce. A ty repelenty abych na dceru stříkala pořád, když jsme venku téměř celý dny :D. Navíc mi přijde že jsou i ty klišťata už nějaký imunní :zed: Ale já měla za celý život jen jedno tak třeba bude malá po mně a nebude jim chutnat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
25.5.16 13:29

@zuza92 ono to ockovani doporucuji nekteri lekari az tak od 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
25.5.16 13:31

@zuza92 no my bohuzel panelak a to se sece trava tak 2 3 do roka a jeste takovym zpusobem no des. No o ockovani jsem tak premyslela ale to az mala fakt bude tapkat chodit az pristi rok. Ted toho ockovani mela az az. No uvidime co nam rekne na psa veterinarka a co nam poradi za repelent na malou treba v lekarne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1442
25.5.16 13:33

@Pomka naše doktorka říkala nejdřív od 3, ale že by na to nechvátala tak na tom asi něco bude :). A zatim se na to stejně nechystám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama