Co na štípance od komárů, mám jich asi 200..

Anonymní
18.8.21 01:13

Co na stipance od komaru, mam jich asi 200..

Ahoj,

Mame s muzem vyroci a taky poprve tyden pro sebe bez deti, sle jiz druhy den a katastrofa.

Jsme v Benatkach, vcera prochatka vecer a mam asi 200 stipancu od komaru. Na pokoji klima, venku vedro..vcera uz jsem to nevydrzela a vyola ji, neenasim suchy vzduch, bolinme hlava, dutiny, na chvili otevrela, ze vyvetram a komari..takze noc silena a mam dalsi stipance. Uz se cela skrabu, mam jich fakt asi 200, vsude..nektere male a nektere uplne boule. Mam chut zrusit ppbyt, jsme tu do soboty.. :roll:

Poradte co na ne, cci jekde sehnat sit do okna, tu nalepovaci co se pak da sundat, abych mohla vetrat, dnes jsem sehnala neco do zasuvky, sprej na sebe, kdsz jdu ven..ale co s temi stipanci. Rozskrabu si cely teloy je to k nevydrzeni. Zacinam mit uz panickou uzkosty jen slysim to bzzzzz.. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
117
18.8.21 02:12

https://uriage.com/…pruriced-gel

Tohle úžasně zklidní, ale těžko říct, jestli to seženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
18.8.21 06:04

Zajdu do lékárny a porad se s nimi. Vem něco na mazání a i neco na polykání ideálně nějake léky na alergii zaberou i na svědění. Být v ČR řeknu že Fenistil kapky ale netuším zda je tam mají. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3849
18.8.21 09:06

Neco na alergii, lokalne fenistil gel. Na sit kasli, kupte neco proti komarum do zasuvky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat