Reklama

Co na svědivou vyrážku, nic nepomáhá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 18.08.18 14:16
co na svědivou vyrážku, nic nepomáhá

Dobrý den,

dcera má nějakou vyrážku, ekzém nevim přesně co to je, měla to na vnitřní straně stehna, ted už i na lýtku, jsem s dcerou v zahraničí, zdejší lékař není pediatr, ale chodí tu k němu i s dětmi, byly jsme tam a dostaly mast advantan - kortikoidová, ale nějak to nepomáhá, šla sjem tam znovu, že už to má i na lýtku a dost si to škrábe, v noci moc nespí, svědí ji to a řekl, že by nerad dával silnější, že je to nejšetrnější s kortikoidy pro batole (2 a půl) a že by ještě týden počkal a dal nám fenistil kapky na svědění 3× denně po 10 kapkách, ale dcera už si to drápe do krve až. chtěla sjme včera ještě volat naší pediatře a konzultovat sní, ale už tam nebyla, nemáte tip co by ji na to mohlo pomioct, aby ji to nesvědilo?

co koupel v heřmánku? neuklidniola by? nevim, zda koupat či ne, ale na chvilku opláchnout v heřmánku, mám ted ajen čaj heřmánkový..v lé­kárně tu už nejsou a neděle zavřeno..

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10877 příspěvků 18.08.18 15:17
@astoret píše:
Dobrý den,

dcera má nějakou vyrážku, ekzém nevim přesně co to je, měla to na vnitřní straně stehna, ted už i na lýtku, jsem s dcerou v zahraničí, zdejší lékař není pediatr, ale chodí tu k němu i s dětmi, byly jsme tam a dostaly mast advantan - kortikoidová, ale nějak to nepomáhá, šla sjem tam znovu, že už to má i na lýtku a dost si to škrábe, v noci moc nespí, svědí ji to a řekl, že by nerad dával silnější, že je to nejšetrnější s kortikoidy pro batole (2 a půl) a že by ještě týden počkal a dal nám fenistil kapky na svědění 3× denně po 10 kapkách, ale dcera už si to drápe do krve až. chtěla sjme včera ještě volat naší pediatře a konzultovat sní, ale už tam nebyla, nemáte tip co by ji na to mohlo pomioct, aby ji to nesvědilo?

co koupel v heřmánku? neuklidniola by? nevim, zda koupat či ne, ale na chvilku opláchnout v heřmánku, mám ted ajen čaj heřmánkový..v lé­kárně tu už nejsou a neděle zavřeno..

Co řepík? Je hojivý a doporučila nám ho doktorka i na sedřenou hubičku syna, když letěl přes řidítka odrážedla.

cverunka
Závislačka 2540 příspěvků 18.08.18 17:26

Pokud je to ekzem, zkus koupel z ovesných vloček. Heřmánek i řepík vysušuje. Myslím, že svědění by mohl ještě zhoršit. Těžko říct, když dr. neřekla, co by to mohlo být. Také by to mohlo být něco jako plíseň :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >