Škola v Semilech. Co na to říkáte?

221
12.4.21 10:38

Co na to říkáte? Škola v Semilech

Tak co na to říkáte? Za mě si myslim, že správné rozhodnutí. Takhle by to měli udělat ve všech školách.
https://cnn.iprima.cz/…rizeni-22903

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20012
12.4.21 10:44
@Embý píše:
Tak co na to říkáte? Za mě si myslim, že správné rozhodnutí. Takhle by to měli udělat ve všech školách.

Myslíš, že je to v době šíření britské mutace v pořádku? Já ne. Minimálně testování schvaluju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1998
12.4.21 10:44
@Embý píše:

To se zas ozve opačný tábor rodičů, co bude tvrdit, že do takové školy by děcko neposlali, protože riziko. Šílená doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7344
12.4.21 10:49

Fandim jim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
12.4.21 10:49

Hele pokud chtej rodice aby jim decko chytlo mutace, ktery se ted zacinaji zamerovat na mladsi rocniky (viz spanelska chripka) a mohli mit za nasledek covidovy syndrom tak proc ne… a btw s timhle pristupem bude mit brzo Semilsko dalsi lokalni lockdown… takze jen tak dal… mno par rakvicek deti a jejich pribuznych uz je jen nejaky cislo, ze jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
839
12.4.21 10:51

Vzhledem k tomu, že ty jejich slavne testy jsou tak maximálně k jedné věci, tak je to jedině správně. Pro rýpaly, nevím jak vám, ale nám vládou koupený test pro školy dvakrát neukázal vůbec nic. Stejně jako dalším rodičům mačkajícím se s dětmi v šatně, jelikož kapací roztok byl dodán pouze jeden na celou třídu. O spolehlivosti asi netřeba mluvit. A o rouškách u dětí si také myslím svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12176
12.4.21 11:02

Vzdyt je to uplne jedno, aby to testovani k necemu bylo, muselo by se delat presnymi testy a ke vsemu kazdy den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
12.4.21 11:03

Konečně někdo kdo se těm!!! (žádné slušné slovo není co bych tu mohla použít ) postavil :potlesk: Děcka z toho testování mají akorát stres a o rouškách ani nemluvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1671
12.4.21 11:04

@hulala Byla jsem ráno u testování dcery ve škole a z 18ti testů byly 3 vadné, nic neukázaly a děti musely test opakovat. Taky si myslím o spolehlivosti testů svoje a roušky po celou dobu ve škole mi hodně vadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
12.4.21 11:08

Mě upřímně je jedno jestli se syn ve škole a dcera ve školce testuje nebo ne. Tak samo ohledně roušek.
Syn je šťastný že může do školy a to je pro mě priorita.
Dnešní testování zvládli bez problémů. Tahle doba není pro nikoho lehká - ani pro kantory, děti, rodiče, pracující atd… ani pro vládu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
12.4.21 11:12

Já třeba nechápu jednu věc, když teda děti testují a budou negativní, proč tedy musí nadále nosit roušky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
12.4.21 11:15

Ředitel je borec!!! :srdce:
hodně mě štve naše škola…bohužel zcela opačný směr
děti nechávám doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21758
12.4.21 11:16
@Embý píše:
Já třeba nechápu jednu věc, když teda děti testují a budou negativní, proč tedy musí nadále nosit roušky.

no na to pořád nikdo neumí odpovědět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
12.4.21 11:16

Ono se pořád někomu něco nebude líbit. Když byli děti doma, bylo to špatně, teď se najde způsob jak je dostat do školy a je to zase špatně. Spíš než testování mi vadí roušky. Já to tak neřeším, mám doma školkové dítě a jsem na rodičáku, takže nemám problém si ho nechat doma.Je mi fakt líto rodičů, co musí řešit ošetřování a hlídání, ale nejvíc mi je fakt líto těch dětí, distanční výuka jim prostě školu nenahradí. Takže mě tu klidně ukamenujte, ale jestli je tohle způsob jak je dostat do školky tak já tomu fandím. Vic než děti jsou z toho testování vystresovaní rodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
12.4.21 11:19

@Embý podle mě protože testy nejsou sto procentní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu