Co na tohle říkáte? Stydím se

9.2.21 20:08

Co na tohle říkáte? Stydím se

Dobrý den, mám problém se sebevědomím a chci od vás posoudit, jestli mám hezkou postavu. Současný přítel mi nadává, že mám moc malá prsa a široké boky. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1373
9.2.21 20:11

A proč si necháš nadávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3960
9.2.21 20:12

Pokud to myslíš vážně(což silne pochybuju), asi nas tu chceš všechny nas… ze… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.2.21 20:12

Tak mu řekni, že má malého pindíka. A postava je to moc pěkná, pokud je tvoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
9.2.21 20:13

Ještě by to chtělo foto přítele. Nechápu, že se necháš schazovat. Postavu máš pěknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3433
9.2.21 20:14

@Magical-eyes Nějak tak

@nebezpecna najdi si takového, který tě bude chválit, každý chlap má jiné preference, za mě jsi úplně normální hezká holka, teda neviděla jsem obličej, ale předpokládám, že jako Marfuša nevypadáš :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
9.2.21 20:14

Myslím, že jsi chlap.
Pokud ne, jeho názor ti může bejt u zadku. Měj se ráda taková, jaká jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.2.21 20:21

Debil, blbeček. Bublo sem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4062
9.2.21 20:21

Doporucuji psychiatra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
9.2.21 20:22

No tak ten široký bok si držíš rukou, druhý nejde vidět takže těžko hodnotit, prsa malá, ale jsou mnohem menší. Řekl bych ze postava tak akorát podle toho co vidím, já bych se nestyděla a přítele pošli do háje.
Každopádně podle mě máš sebevědomí v pořádku. Dáma s nízkým sebevědomím by svou nahou postavu nikam nefotila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11686
9.2.21 20:26

Podle mě je dost z postavy na fotce skryto. Lépe by to bylo vidět, pokud bys měla fotku celé postavy a ne jen části - a nemyslím tím, že musíš být nahá. Každopádně odvaha se takhle vystavit. Přítel ti nemá co nadávat za postavu. On je dokonalý? Přesně podle tvých představ? Kolik vám je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
9.2.21 20:32

Buď seš chlap pitomeček trolleček a nebo baba s absolutně dysmorfickým podhledem na sama sebe a nebo taková ta klasická žbrnda, co chce takhle při úterním večeru vymámit pár pochval.. všecko je na facku nebo léčení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
9.2.21 20:36

Co bych za taková prsa dala! :mrgreen: Když chlap neumí ocenit tvé tvary, ať už jsou jakékoliv, tak k čemu s ním zůstávat?

Příspěvek upraven 09.02.21 v 20:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9902
9.2.21 20:36

To víš že jo trolle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
elibro
9.2.21 20:38

Hele to je jako když si čtrnáctky hodí našpulený selfíčko s textem to jsem ale hnusná ♥️♥️♥️muck #osklivka #notpretty :srdce: :srdce: ", že jo?

Tak prosím tě: "NÉÉ, nejvíc krásná, lásko!!!♥️♥️ :hug: "…anebo máš zásadní poruchu vnímání svého těla a chlapa blbečka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat