Co koupit na Vánoce ročnímu chlapečkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.12.18 10:05
Co na vánoce koupit ročnímu chlapečkovi

Zdravím holky otázka zní jasně jsem úplně stracená. mám ještě jednoho syna 6let a hraček mají strašně moc. nevím co koupit tomu ročnímu zatím máme jen hrající a blikající autíčka ale co dál? od své babičky dostane odražedlo nevím jestli na to není ještě malý :nevim: a jak prožívaly u vás roční děti dárky? Chtěly trhat dárky nebo je to vůbec nezajímá? Já jen abych se měla na co připravit :lol: u šestiletého už mám skoro vše nakoupené :P děkuji za rady :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 10.12.18 10:10

Roční to tak ještě neprožíval, měl odrážedla pro nejmenší, ale už teda chodil. Pak sme kupovali stan s míčkama, od babičky dostal houpacího koně. Pak nějaké plyšáky, to ho bavilo rozbalovat a pár drobností, spíš to bylo pro ten můj pocit aby měl dárky, než aby mu na tom nějak záleželo :D

lucenka
Hvězda diskuse 37481 příspěvků 10.12.18 10:10

projela jsem fotky, co dostal kluk kdysi v roce: houpadlo, stan s míčky a tunelem na prolízání, dětská sada nádobí, nějakou dětskou knížku, duplo.
Bavilo ho roznášet dárky :D

elen-ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 8 inzerátů 10.12.18 10:11

Syn měl rok a měsíc na vánoce, víc ho zajímaly papíry, pak první dárek a zbytek ne. Takže já bych klidně koupila jedno autíčko, které bych zabalila pro roční dítko a více bych neřešila. Pokud by jsi měla pocit (nebo kvůli 6-tiletému), že má roční málo dárků, dala bych nějaké oblečení. Klidně malinko větší a klidně bych zabalila po jednom kusu.

Russet
Neúnavná pisatelka 17993 příspěvků 10.12.18 10:11
@Kristýna 526 píše:
Zdravím holky otázka zní jasně jsem úplně stracená. mám ještě jednoho syna 6let a hraček mají strašně moc. nevím co koupit tomu ročnímu zatím máme jen hrající a blikající autíčka ale co dál? od své babičky dostane odražedlo nevím jestli na to není ještě malý :nevim: a jak prožívaly u vás roční děti dárky? Chtěly trhat dárky nebo je to vůbec nezajímá? Já jen abych se měla na co připravit :lol: u šestiletého už mám skoro vše nakoupené :P děkuji za rady :*

Ročnímu to bylo velkem fuk. Navíc má i narozeniny v prosinci, tak byl problém na druhou. Dostal Tatru a nějaké hračky do vody. Od příbuzných jidelní soupravu z porcelánu. A oblečení.

lucynka25
Extra třída :D 10078 příspěvků 10.12.18 10:20

@Kristýna 526 koukni v Tescu mají teď akci 25% na fisher Price, u nás je docela oblíbené to zpívající jablíčko, ta knížka s říkankama ;)
Nebo co odrážecí autíčko? Nebo houpací zvířatko?

Příspěvek upraven 10.12.18 v 10:21

Renca8
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 10.12.18 10:20

Mala ma ted rok, koupili jsme odrazedlo puky wutsch z bazarku, novou detskou sedacku, hracky do vany a xilofon. Casem bych pro ni chtela jestw odrazedlo-auticko se zvedacim sedatkem aby si tam mohla schovat hracku. Jinak treba knizku hraci se zviratkama

Diana69
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 10.12.18 10:22

Taky jsem myslela že dcera v 1 roce bude trhat papír a bude z toho happy, ale opak byl pravdou. Absolutně ji nic nezajímalo. My jsme zabalili jen pár drobností, jako třeba obleceni,pleny,UM,atd…od babičky dostala atosedscku do auta…Ale chápu že vy to máte po prvním synovi. Ale radim…moc to nehrotte :)

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 10.12.18 10:25

U nas syn dostane plysoveho medvidka na spani, vse ostatni ma po prvnim.

U prvniho byl v roce top darek Fisher Price Pejskuv stolecek a multifunkcni kostka. Trhani papiru ho nezajimalo, s temito hrackami si vyhral uz v tech 11m. Byl nadseny.

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 10.12.18 10:26

Náš měl rok před měsícem, takže toho dostal plno už k narozeninám. Dostal odrážedlo pro nejmenší a hrozně ho to baví, dokoupili jsme mu k tomu hrací volant a přívěs, to dostane k Vánocům. Potom dětský příbor s obrázky a manžel mu dovezl ještě dřevěný jeřáb s magnety. K narozeninám dostal vkládačky, koulodráhu, pak takovou tu dřevěnou věž, co se skládají kroužky od největšího po nejmenší. Ale nejvíc si hraje s barevnými kelímky, které se dají skládat do sebe a nebo na sebe, jako věž

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.12.18 10:30

Děkuji za rady no sama jsem zvědavá budou to letos jeho první vánoce tak nevím co čekat :lol: ještě mi nechodí ale obchází nábytek tak jen čekám ty první krůčky sám :* asi to opravdu vyřešíme s pár dárečky ale ten stan s mičkama zní dobrý nápad :) oblečení už kupovat nikomu z nich nebudu mají toho strašně moc a už to vzdávám :P

Káťa19
Extra třída :D 13700 příspěvků 10.12.18 10:30

@Kristýna 526 u nás nejoblíbenější hračka od roka je takové autíčko

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.12.18 10:31

@lucynka25 děkuji mrknu na to :palec: odražedlo už dostane od babičky k vánocům

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 10.12.18 10:31

@Káťa19 děkuji :palec:

Káťa19
Extra třída :D 13700 příspěvků 10.12.18 10:32

dřevěné kostky klasické nebo nějaké české hračky