Co koupit na Vánoce ročnímu chlapečkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 10.12.18 10:05
Co na vánoce koupit ročnímu chlapečkovi

Zdravím holky otázka zní jasně jsem úplně stracená. mám ještě jednoho syna 6let a hraček mají strašně moc. nevím co koupit tomu ročnímu zatím máme jen hrající a blikající autíčka ale co dál? od své babičky dostane odražedlo nevím jestli na to není ještě malý :nevim: a jak prožívaly u vás roční děti dárky? Chtěly trhat dárky nebo je to vůbec nezajímá? Já jen abych se měla na co připravit :lol: u šestiletého už mám skoro vše nakoupené :P děkuji za rady :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6990 příspěvků 10.12.18 10:10

Roční to tak ještě neprožíval, měl odrážedla pro nejmenší, ale už teda chodil. Pak sme kupovali stan s míčkama, od babičky dostal houpacího koně. Pak nějaké plyšáky, to ho bavilo rozbalovat a pár drobností, spíš to bylo pro ten můj pocit aby měl dárky, než aby mu na tom nějak záleželo :D

lucenka
Vesmírná mluvilka 33653 příspěvků 10.12.18 10:10

projela jsem fotky, co dostal kluk kdysi v roce: houpadlo, stan s míčky a tunelem na prolízání, dětská sada nádobí, nějakou dětskou knížku, duplo.
Bavilo ho roznášet dárky :D

elen-ka
Extra třída :D 12768 příspěvků 21 inzerátů 10.12.18 10:11

Syn měl rok a měsíc na vánoce, víc ho zajímaly papíry, pak první dárek a zbytek ne. Takže já bych klidně koupila jedno autíčko, které bych zabalila pro roční dítko a více bych neřešila. Pokud by jsi měla pocit (nebo kvůli 6-tiletému), že má roční málo dárků, dala bych nějaké oblečení. Klidně malinko větší a klidně bych zabalila po jednom kusu.

Russet
Extra třída :D 13201 příspěvků 10.12.18 10:11
@Kristýna 526 píše:
Zdravím holky otázka zní jasně jsem úplně stracená. mám ještě jednoho syna 6let a hraček mají strašně moc. nevím co koupit tomu ročnímu zatím máme jen hrající a blikající autíčka ale co dál? od své babičky dostane odražedlo nevím jestli na to není ještě malý :nevim: a jak prožívaly u vás roční děti dárky? Chtěly trhat dárky nebo je to vůbec nezajímá? Já jen abych se měla na co připravit :lol: u šestiletého už mám skoro vše nakoupené :P děkuji za rady :*

Ročnímu to bylo velkem fuk. Navíc má i narozeniny v prosinci, tak byl problém na druhou. Dostal Tatru a nějaké hračky do vody. Od příbuzných jidelní soupravu z porcelánu. A oblečení.

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8274 příspěvků 10.12.18 10:20

@Kristýna 526 koukni v Tescu mají teď akci 25% na fisher Price, u nás je docela oblíbené to zpívající jablíčko, ta knížka s říkankama ;)
Nebo co odrážecí autíčko? Nebo houpací zvířatko?

Příspěvek upraven 10.12.18 v 10:21

Renca8
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 10.12.18 10:20

Mala ma ted rok, koupili jsme odrazedlo puky wutsch z bazarku, novou detskou sedacku, hracky do vany a xilofon. Casem bych pro ni chtela jestw odrazedlo-auticko se zvedacim sedatkem aby si tam mohla schovat hracku. Jinak treba knizku hraci se zviratkama

Diana69
Kecalka 235 příspěvků 11 inzerátů 10.12.18 10:22

Taky jsem myslela že dcera v 1 roce bude trhat papír a bude z toho happy, ale opak byl pravdou. Absolutně ji nic nezajímalo. My jsme zabalili jen pár drobností, jako třeba obleceni,pleny,UM,at­d…od babičky dostala atosedscku do auta…Ale chápu že vy to máte po prvním synovi. Ale radim…moc to nehrotte :)

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 10.12.18 10:25

U nas syn dostane plysoveho medvidka na spani, vse ostatni ma po prvnim.

U prvniho byl v roce top darek Fisher Price Pejskuv stolecek a multifunkcni kostka. Trhani papiru ho nezajimalo, s temito hrackami si vyhral uz v tech 11m. Byl nadseny.

Aduš8
Závislačka 2984 příspěvků 10.12.18 10:26

Náš měl rok před měsícem, takže toho dostal plno už k narozeninám. Dostal odrážedlo pro nejmenší a hrozně ho to baví, dokoupili jsme mu k tomu hrací volant a přívěs, to dostane k Vánocům. Potom dětský příbor s obrázky a manžel mu dovezl ještě dřevěný jeřáb s magnety. K narozeninám dostal vkládačky, koulodráhu, pak takovou tu dřevěnou věž, co se skládají kroužky od největšího po nejmenší. Ale nejvíc si hraje s barevnými kelímky, které se dají skládat do sebe a nebo na sebe, jako věž

Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 10.12.18 10:30

Děkuji za rady no sama jsem zvědavá budou to letos jeho první vánoce tak nevím co čekat :lol: ještě mi nechodí ale obchází nábytek tak jen čekám ty první krůčky sám :* asi to opravdu vyřešíme s pár dárečky ale ten stan s mičkama zní dobrý nápad :) oblečení už kupovat nikomu z nich nebudu mají toho strašně moc a už to vzdávám :P

Káťa19
Echt Kelišová 8154 příspěvků 19 inzerátů 10.12.18 10:30

@Kristýna 526 u nás nejoblíbenější hračka od roka je takové autíčko

Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 10.12.18 10:31

@lucynka25 děkuji mrknu na to :palec: odražedlo už dostane od babičky k vánocům

Kristýna 526
Povídálka 38 příspěvků 10.12.18 10:31

@Káťa19 děkuji :palec:

Káťa19
Echt Kelišová 8154 příspěvků 19 inzerátů 10.12.18 10:32

dřevěné kostky klasické nebo nějaké české hračky

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >