Co na velkou bolest zubu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
5.1.22 21:05

Co na velkou bolest zubu

Ahoj, včera me začal pobolivat zub a dneska je to teda o hodně horší, teď k večeru už mě bolí celá pravá strana, ale k zubari jdu až v pátek. Prosím poraďte něco co mi opravdu uleví od bolesti. Ibalgin nezabírá, ledování taky ne. Popřípadě co si mám koupit v lékárně vo opravdu zabírá? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
237
5.1.22 21:11

Nemáš doma algifen. kapky? Ty pomáhají….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
5.1.22 21:14

Mě pomáhá Brufen.
Nimesil kdyby s tvých známých někdo měl.. tak ten taky pomůže, jinak je na předpis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
5.1.22 21:15

Jdi na pohotovost. Do pátku můžeš mít hlavu jak bambuli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529

Valetol má trojslozeni. Dvě složky na bolest a kofein, aby nedošlo k únavě, ospalosti.
Některá analgetika na zuby trochu celkove utlumuji.
Kofein ale nemusí vyhovovat každému.

Nalgesin je taky dobrý.

Příspěvek upraven 05.01.22 v 21:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40

Cesnek nebo hřebíček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5474
5.1.22 21:16

Ty jo radu nemám, ale soucítím. Mě to chytlo v noci na Nový rok a teda trpěla jsem jako pes. Vzala jsem si dva ibalginy no a nějak mě to potom přešlo. A teda nemohla jsem si lehnout, byla jsem v sedě. Taky to můžeš zkusit ledovat, to taky zabírá. Ale kdybys trpěla fakt hodně tak bych být tebou jela na pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
5.1.22 21:16
@Mickey08 píše:
Cesnek nebo hřebíček

Do rakve? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2335
5.1.22 21:18

Valetol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
5.1.22 21:22

Na bolavé zuby dobře působí calgel. Je to analgetikum a spolehlivě umrtví. Maže se to i dětem při prořezávání zoubků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
5.1.22 21:24

@Kipa22 :D tak se zubama od toho není pocitově někdy daleko. Každopádně obojí je protizánětlivé a na přežití akutní bolesti přes noc kdy je to nejhorší, by to mělo zabrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
5.1.22 21:27

Dobře to umrtvi odličovací tampony namočený do nejlépe domácí slivovice a vložit ho mezi tvář a zub.
Ale není to na dlouho :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
5.1.22 21:29

Valetol. Jednou jsem potřebovala vydržet jenom do rána na zubaře ale bolestí lezla po zdi. Dala jsem si dva prášky a nebolelo mě, jenom jsem se cítila trochu jako opilá, ale hlavně to nebolelo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 21:49

Mám stejný problém jako máš ty každých půl roku mě chytne zub a nezabírá mi na to nic až na Aulin jenže ten je na předpis. Byla jsem zoufalá stejně jako ty a zkoušela jsem vše možný co mi kdo poradil až sem našla babskou radu a to že když si dáš do pusy trošku octa a necháš to cca 5 minut na tom zubu a pak to vyplivnes tak během chvilky zub přestane. Ale nemusí to zabrat každému. Mě to zabírá ale nemusí to zabrat tobě. Jinak soucítím s tebou :hug: a přeju ti aby tě ten zub přestal bolet vím jaký to je :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 22:01

Před pár dny mě taky rozbolel zub a jediné, co pomohlo, byla zubařka. Naše bere ráno bolestivé případy bez objednání, nemá tuto „službu“ i tvá zubařka? Já to dobrovolně odložila o 1 den a pak jsem toho dost litovala…
Jinak z prášků mi zabral jen Ibalgin, z babských rad nic. Dělala jsem si odvar z hřebíčku, potírala Tea tree olejem, vyplachovala solí… Jediné, co možná malinko pomohlo, byl změklý hřebíček (asi 10 minut vylouhovaný v horké vodě), který jsem na nebolavé straně pusy postupně kousala a pak si jazykem přejížděla po bolavém zubu. Ale jestli to pomohlo, tak jen malinko…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat