Co na vlasy, když kojím

46
3.7.21 18:16

Co na vlasy když kojím

Ahoj mám řídké vlasy, a taky mi padají.
Kojim 2 děti, jsou nějaké vytaminy? Nebo něco s čeho mi vlasy začnou růst? A budou hustější? Chtěla jsem skusit placentove ampule skoušel někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22507
3.7.21 18:41

Holka, ten pravopis :zed: no pokud kojis jsou vlasy ovlivněné hormony, takže zázrak nečekej. Já brala Donna hair, ten se může jak v těhotenství, tak při kojení, ale začlo to fungovat až když sem kojit přestala, do té doby vlasy padaly a nedalo se dělat nic, bylo to homonama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7631
3.7.21 18:46

Na padani mi to nepomohlo, ale rostly mi po tomto toniku nove i pri kojeni - Klorane tonik- viz obrazek. Rostlo mi opravdu plno novych jemnych vlasu po cele hlave. Mela jsem poradne kouty a i tam plno novych vlasu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16019
3.7.21 19:02
@klíč568 píše:
Kojim 2 děti, jsou nějaké vytaminy? Nebo něco s čeho mi vlasy začnou růst? A budou hustější? Chtěla jsem skusit placentove ampule skoušel někdo?

Tady https://youtu.be/zpxhfBuWIL4 najdes vysvetleni obvykleho „problemu“ s vlasy pri kojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
640
4.7.21 01:14
@klíč568 píše:
Kojim 2 děti, jsou nějaké vytaminy? Nebo něco s čeho mi vlasy začnou růst? A budou hustější? Chtěla jsem skusit placentove ampule skoušel někdo?

Mám hodně husté vlasy, ale když jsem kojila dokonce se mi udělaly kouty :D :D Vypadalo to vtipně. Je to vinou změny hormonů, jasně je dobré doplnit vitamíny (přece jenom to „nejlepší“ jde nejdřív do mléka), ale třeba mně to nepomohlo a to jsem se cpala kdečím. Ale můžu tě uklidnit, zase růst začnou, neboj. já měla pak zase hrozně hustý podrosty, normálně se mi udělala přírodní ofina jak to rostlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat