Co na zánět spojivek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9847
2.11.13 15:12

@Hesovi To jsme na tom asi podobně, Kiki má od čtvrtka ATB kapičky do očí a do školky může tak od úterý, středy… až dokapeme a má to na 5 dní… Už aby to bylo, je to s ní doma k nevydržení :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.14 13:32

My jsme zánět spojivek u dětí léčili antibiotickýma kapkama, trvalo to zhruba týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
25.1.14 09:22

Můžu se holky zeptat, malá má pravdepodobne zánet spojivek v jednom očičku.. doktorka nám předepsala antibiotické kapky s tím, že to očko ani nevidela… chci se jen zetat, vytéká ji hodne nazloutlého hnisu z toho očička, to je u zánetu spojivek normální? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9847
26.1.14 23:30

@Mamina A Pokud je to bakterielní a „hnisavé“ a dostali jste ATB kapičky, tak ano… mělo by se to max. do těch 3 dní zlepšit. Přejeme brzké uzdravení :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
840
27.1.14 11:16

@Mysicka31 dekuji, no zatím se to moc nezlepšuje :,(.. ale snad už každým dnem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
23.4.14 12:59

Ahoj všem. Oživuji téma…
Synovi se včera odpoledne začal rozjíždět zánět spojivek, ráno jsme byli u Mudr., dostal kapky Tobrex - mám kapat po 2 hodinách, po zmírnění zarudnutí 3× denně a kdyby se do týdne nezlepšil, máme přijít na kontrolu. Hnis mu tekl jen včera, dnes od rána vůbec.
Chci se zeptat… Kdy přestane být infekční?
Díky za postřehy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
23.4.14 13:06
@Alex Adrian píše:
Ahoj všem. Oživuji téma…
Synovi se včera odpoledne začal rozjíždět zánět spojivek, ráno jsme byli u Mudr., dostal kapky Tobrex - mám kapat po 2 hodinách, po zmírnění zarudnutí 3× denně a kdyby se do týdne nezlepšil, máme přijít na kontrolu. Hnis mu tekl jen včera, dnes od rána vůbec.
Chci se zeptat… Kdy přestane být infekční?
Díky za postřehy ;)

Nám říkala doktorka, že je to infekční 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2594
23.4.14 13:16

@celipipka54 A nevíš, jestli od začátku příznaků, nebo po 3 dnech kapání kapek? Ptám se jako pako :oops: ale má to poprvé, tak nevím a doktorky jsem se zapoměla zeptat.
O víkendu čekáme návštěvu s dětma, tak jestli ji mám zrušit. Díky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2144
23.4.14 13:41

@Alex Adrian Od tý doby kdy začneš kapat, jsou to prý antibiotický kapky a po třech dnech už by se nikdo nakazit neměl, takže víkend by měl snad být v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
23.4.14 13:47

@Alex Adrian Taky jsem slyšela ty 3 dny od začátku kapání. Nám dr. řekla, že týden bez kolektivu. Jen doporučuji kapat celý ten týden. My kapali jen 6 dní (zapmněli jsme je doma) a vrátilo se to :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
P.
2248
2.5.16 18:28

Ahoj, tak mame asi taky nabeh na zanet spojivek, ve skolce radil, mala se dnesa rano probudila a mela lehce zarudle ocicko, nebolelo, nesvedelo, bez hnisu, na ocnim rikali, ze bud alergie nebo an beh na zanet spojivek. dostali jsme kapky atb TOBRADEX. meli jste nekdo? mala uz bez cerveneho oka, po 2 hodinach ji to odeznelo, ale jen se chci zeptat, jestli s nim mate nekdo zkusenost..vsude se pise jen o jinych lecich…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat