Co na nehty zničené od Vietnamců?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 12:16
Co na zničené nehty od vietnamců?

Dobrý den, byla jsem na akrylovych nehtech u vietnamců, šla jsem tam na doporučení kvůli velké klientele, ještě tentýž den jsem musela jet na opravu, nehty nerovne, pod lakem prosvítal nehet, ani ne po týdnu jsem se všimla že dva umělé tipy jsou špatně nalepene takže jsem měla mezeru mezi mim nehtem a umělým. Nehty jsem sundala ale mě nehty jsou dost zničené, mám na nich zbytky akrylu, na dvou nehtech mám probrousene lůžka, nehty nerovne zbrousene, co na ně použít aby se dali dohromady dost se za ně stydím????

Reakce:

ZuzankaZoey
Povídálka 28 příspěvků 24.07.18 12:36

Ahoj. Na zničené nehty jsem používala česnekovou výživu/lak a do týdne byly v pohodě. ;)

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 24.07.18 12:38

Zajdi si na manikúru ;)

nozu
Extra třída :D 11671 příspěvků 24.07.18 14:46

take doporucuji objednat na manikuru. jen asi bude problem najit nekoho, kdo bude chtit opravovat spatnou praci od vitnamcu…

marsi99
Kecalka 141 příspěvků 24.07.18 15:45

@Oliverka28 u nás právě nikde manikura není,musela bych dojíždět vlakem nebo autobusem

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 24.07.18 16:00

@marsi99 být tebou, jdu… klidně na tu manikúru dojed, je to jen jednou. známá šla na nehty od vietnamců před x lety a stále se nemůže na jednom nehtu zbavit plísně, zůstal jí takový černý bod, který prostě nejde přeléčit.

marsi99
Kecalka 141 příspěvků 24.07.18 16:19
@Lalelale píše:
@marsi99 být tebou, jdu… klidně na tu manikúru dojed, je to jen jednou. známá šla na nehty od vietnamců před x lety a stále se nemůže na jednom nehtu zbavit plísně, zůstal jí takový černý bod, který prostě nejde přeléčit.

no jako k vietnamcum už nikdy a celkově gelovky už nikdy,asi si na tu manikuru zajedu a snad se nehty dají do pořádku

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2400 příspěvků 24.07.18 16:28

@marsi99 určitě dají, nehet roste rychle ;) a po zásahu manikérky budou líp vypadat hned, taky ti sundá ty zbytky akrylu. Jen možná do telefonu předem oznam, co chceš a oč jde.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 24.07.18 17:39

@marsi99 Určitě si dojeď a gelovek se neboj,ale od zkušené nehtařky ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >