Co na zničené vlasy?

28.1.20 19:03

Co na zničené vlasy?

Čau holky mám dotaz ohledně vlasů
Měla jsem krásné dlouhé vlasy nikdy jsem je nežehlila prostě nic pak sem ale udělala chybu ostrihala jsem se po čase mi docela vlasy vyrostli ale byla to katastrofa husté vlasy prostě hrůza a kondicionér vůbec nepomáhál na rozčesávání takže když jsem si umyla vlasy musela jsem si je vyfenovat a pak vyzehlit a dělala sem to každý den a barvila sem si vlasy hodně často no a jsem zvyklá hodně nosit drdol takže to to byla hrůza když sem si rospustila vlasy, vypadalo to jak kdybych se nikdy nečesala :D pak sem si vlasy prostrihala a teď zase mám málo vlasů už vůbec nevím co stým nevypadá to hezky a docela se i stydím prostě nevyjdu ven bez vyzehlenych vlasů :( :zed: mohli by jste mi poradit nějaký šampon, kondicionér? Klidně i dražší už si nevím rady :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10188
28.1.20 19:07

@Jenniferstojkova Me pomahaji pripravky s arganovym olejem. Mam dost suche vlasy, ktere potrebuji vyzivovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12098
28.1.20 19:07

Tomuhle nic moc nepomuze. Ty vlasy mas spaleny. Musis to nechavat odrust a strihat az budes na vlastnich novych vlasech. Zkus pouzivat otocny kulmofen, je to porad lepsi nez zehlicka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 19:08

Ja zacala pouzivat ciste prirodni kosmetiku (ne tu co koupis v obchode, lekarne) specialne namichanou a musim rict, ze poprve vidim nejaky efekt. A cena neni hrozna :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 19:10

Já používám šampon Alpecin, jsem sním velice spoko. Vlasy jsem měla jak chemlon, a po používání toho šamponu jsou vlasy opravdu lepší. A vlasy si také žehlim používám značku, Remington jsou tam i nějaké olejičky, přímo v těch prknech :D a vlasy nemám vůbec zničené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10188
28.1.20 19:22
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2228
28.1.20 19:28

Myslím, že sis to spálila
na mrtvý spálený vlas bohužel nic nepomůže - neoživí ho to :-(
zničila jsi to právě tím denním žehlením a častým barvením
kondicionéry dávat můžeš, třeba i vlasové hnojivo a kofeinové šampony pro podporu růstu nových zdravých vlasů, ale délky budou muset bohužel pryč…
před pár lety jsem si své dlouhé husté vlasy zničila stejným způsobem - spálila trvalou - vypadalo to jako chemlon (nepomohlo NIC, dala jsem do přípravků tisíce korun včetně zažehlování keratinu..)..
z vlasů skoro do pasu jsem musela jít po ramena, to fakt hodně „bolelo“ a od té doby si dávám sakra bacha, co na tu hlavu „se. u“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 19:40

@Lucy75 tak ono keratin je jen obalovac co vlasum spis skodi, sice vypadaji lip ale vlasy tim trpi a lamaji se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3341
28.1.20 19:47
@Mika.ella1 píše:
Ja zacala pouzivat ciste prirodni kosmetiku (ne tu co koupis v obchode, lekarne) specialne namichanou a musim rict, ze poprve vidim nejaky efekt. A cena neni hrozna :nevim:

MOhla bych poprosit konkretní značku nebo stránku kterou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 19:50

@Veru1987 pisnu do vzkazu, at nedelam reklamu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3341
28.1.20 19:52
@Mika.ella1 píše:
@Veru1987 pisnu do vzkazu, at nedelam reklamu :palec:

děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
28.1.20 19:55

@Mika.ella1

Mohla bych prosím také poprosit o název kosmetiky? Klidně do zprávy, mockrát děkuju :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
28.1.20 20:00

@Maily poslano ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 20:02
@Mika.ella1 píše:
Ja zacala pouzivat ciste prirodni kosmetiku (ne tu co koupis v obchode, lekarne) specialne namichanou a musim rict, ze poprve vidim nejaky efekt. A cena neni hrozna :nevim:

Mohu poprosit do zpráv, o jakou kosmetiku jde? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
28.1.20 20:04
@Mika.ella1 prosím prosím já taky :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu