Co na zničené vlasy po porodů a kojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
94
16.1.22 15:35

Co na zničené vlasy po porodů a kojení

Ahoj mám zničené vlasy po porodů a kojení ještě stále ale kojim vlasy mám krátké a řídké chtela bych neco na rychlejší rust je něco co mi pomůže nějaké vitamíny nebo tak díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
210
16.1.22 15:53

Pomuze hlavne cas a srovnani hormonu. Ale podporovala jsem to branim Omega 3, zelezem, horcikem a biosilem :) Teda ono.to neni vylozene na vlasy, ale citim na sobe vliv i na energii, vetsi pohodu. Proste mi ty vitaminy a mineraly v tele chybely :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20269
16.1.22 16:26

Dostatek spánku a pravidelná vyvážená strava :-D

Ne - sáhni po nějakých vitamínech na vlasy (haarkomplex z DM vůbec není marnej) a ten rybí tuk, tedy omega 3 mastné kyseliny ve vysokách dávkách (alespon 5 g epa/DHA denně - tedy 2 lžičky rybího tuku denně) rozhodně neuškodí a zlepší to kvalitu mateřského mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4218
16.1.22 16:27

Určitě doplnit vitamíny, můžeš se zkusit poptat v lékárně. Jen zmínit, že ještě kojíš 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28731
16.1.22 16:30

Me celkem pomáhá Donna hair, ale je to jenom taková malá berlicka, jak je to hormonálně, tak se ani u toho žádný zázrak nekoná. Me nejvíc pomohlo až přestat kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
23.2.22 09:13

Ahojky, zkopírovala jsem příspěvek, co jsem už odpovídala jedné paní, ať to nemusím psát víckrát, tak zkus vyzkoušet, :wink:

@Simuška123 Ahojky  Mám dvě děti, tak vím, o čem mluvíš  Mám..hodně jemné vlasy a po porodu jsem myslela, že si budu muset koupit paruku. Hrůza, jak to začalo padat zkoušela jsem levné přípravky, drahé přípravky, lepší a zdravější stravu a nic. Až asi před více jak 14 dny jsem natrefila náhodou na youtube video, kde paní, která je doktorkou, propaguje různé esencialní oleje, které se dávají i do difúzérů… Mluvila tam mimo jiné o tea tree oleji, co všechno umí a že stačí pár kapek do běžného šampónu. Prostě, co Ti vyhovuje.  Já už to používám cca 14 dní a je to zázrak. Podotýkám, že jím všechno, žádná dieta a už po 14 dnech změna jako blázen. Žadné chomáče vlasů. Při mytí mi max teď vypadne kolem 10 vlasů, někdy ani to ne.  Vlasy mám nadýchané, lesklé, nepadají a rostou. Nekoupila jsem tu značku, co propaguje ta paní, páč jeden ten olej stojí kole 600Kč, takže jsem si v lékarně koupila 100% čistý olej zn. Dr. Müller Pharma, a je to 30 ml. Stálo to necelých 400Kč. Kolegyně v práci si koupila nějaký od Dr. Maxe. V podstatě je jedno, jaký koupíš. Musí byt ale 100%tní. Kolegyně má na pokožce hlavy ekzém a furt jí svědila hlava a po jednom umytí říkala, ze je to fakt zázrak. Ekzém mizí a hlava nesvědí. Vlasy má úplně jiné, než když si je běžně myla svým šampónem..takže já i moje kolegyně od teď už doma jenom tea tree olej. Ono v podstatě za málo peněz hodně muziky😉 Kdybych toto věděla už před léty, tak mám háro, které jsem nikdy předtím neměla😁 Jo a je dobré si ho nakapat i do pleťového a tělového krému. Je antibakteriální, takže opravdu bomba😉 Tak zkus vyzkoušet a pak napiš, jaké s ním máš zkusenosti😉 Držím pěsti✊Milka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.22 16:33

Mně celkem pomohl regenerační šampon, vlasy začaly míň padat a hlavně rostly nové, zmizely mi postupně kouty :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat