Co nakupujete na Aliexpressu?

230
3.3.21 15:59

Co nakupujete na Aliexpressu?

Ahoj, co nejčastěji nakupujete na Aliexpressu? Je tam fakt něco top, co se vám vyplatí kupovat tam? Pojďme si dát tipy ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
3.3.21 15:59

Nic :jazyk:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14095
3.3.21 16:00

@sara-k Do tipu uz bych se moc nepoustela, dokud nebude jasno, jak to bude od 1.7.

Jinak ted leti kn95 a ustenky :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5981
3.3.21 16:03

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
3.3.21 16:04
@cecetka píše:
@sara-k Do tipu uz bych se moc nepoustela, dokud nebude jasno, jak to bude od 1.7.Jinak ted leti kn95 a ustenky :lol: :lol: :lol:

V Asii letí spíše KF94, mám originální jihokorejské, ale ne z čínského e-shopu. Kdysi šly sehnat i u nás ve zdravotnických potřebách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4323
3.3.21 16:08

Obaly na mobily vždy.. občas nějaké trendy tričko/mikinu pro děti s logy jejich oblíbenců (v čr neskutečné pálky, tam super mikča třeba Harry Potter za 8USD a potisk drží jak ďábel..), dřív bižuterii.. domácí doplňky.. canvas plátna na zarámování (tu je přeprodejci prodávají třeba ve scandi stylu za 600Kč a víc a tam stojí 5-8 USD)..spíš jen tak pro zábavu prostě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
3.3.21 16:09
@Lucy75 píše:
Obaly na mobily vždy.. občas nějaké trendy tričko/mikinu pro děti s logy jejich oblíbenců (v čr neskutečné pálky, tam super mikča třeba Harry Potter za 8USD a potisk drží jak ďábel..), dřív bižuterii.. domácí doplňky.. canvas plátna na zarámování (tu je přeprodejci prodávají třeba ve scandi stylu za 600Kč a víc a tam stojí 5-8 USD)..spíš jen tak pro zábavu prostě..

Harry Potter motivy mívají dost často v Reserved za hubičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4323
3.3.21 16:19

@zem-ja to byl jen příklad :lol: naposled jsem brala více kousků různých věcí včetně školních pomůcek s motivem Stranger things a to je v ČR fakt prekérka… ;)

PS : JOO a jinak psí oblečky!! naprostá bomba za tři doláčky…
https://www.aliexpress.com/…6327263.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57741
3.3.21 16:22

Mám na cestě držáky na kytary, co se vrtají do zdi, trsátka,3 popruhy na kytary, kapodastr
Vše pro syna teda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
3.3.21 16:24

Kabely k mobilum, led pasky, dozy na potraviny, kryty na mobil, sluchatka, slunecni bryle, kravinky z jednoho serialu, koralky, nejakou bizu, power banky, na svatbu jsem tam objednala vetsinu dekoraci. Brala jsem pro brachu povleceni a kupodivu drzi lip jak ikeacky :palec: mam i naramkove sportovni hodinky za cca 8 dolaru a drzi dva roky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
3.3.21 16:27

Jednu dobu jsem objednávala od Číňanů přes ebay - což je asi totéž co Ali. Ale je to fakt prasárna - kvalitativně, z hlediska životního prostředí, otrocké práce apod. Dneska už mám priority nastavené trochu jinak a cetky mi nedělají tolik radosti co zamlada :P

Teď výjimečně koupím nějakou blbost, u které vím, že stejně nemá lepší, lokálnější alternativu a všude se jen přeprodává čínská produkce. Naposled asi před rokem nějaké barevné organizátory do šuplíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
3.3.21 16:32

NIC. Uz takhle sem toho z Ciny posilaji dost, jeste to vyhledavat 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
3.3.21 16:37

Blbosti do diáře, razítka, washi, kamínky na nehty, pilníky, kryty na telefon, nálepky. Jen drobnosti, ale fakt za to tady nebudu nikomu platit velký prachy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62830
3.3.21 17:24

@sara-k věci na tvoření, kovové kraviny ala uzávěry na bedny, plastové formy, sušené kytky a moře dalšího. Taky věci na siti, ne tedy nitě :think: je toho moc, mám na cestě 17 balíku. Když vidím ceny tady, tak fakt nee :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
3.3.21 17:26

Věci pro psa. Hračky, vodítky a kšíry.
Nic jiného jsem nikdy nevybrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...