Co napsat do mailu při objednání k psychiatrovi?

Anonymní
14.1.21 23:38

Co napsat do mailu při objednání k psychiatrovi

Dobrý den, chci se zeptat, co přesně má tak člověk napsat do mailu, když se chce objednat k psychiatrovi? Je to jiné, když pouze chci změnit psychiatra? Chodím již od 14 k jedné paní psychiatričce, ale teď je mi 19 a chci začít chodit jinam (u paní psychiatričky jsem neodešla dříve, protože žádní jiní dětští psychiatrové v okolí nejsou), jenže tak nějak nevím, co mám vlastně do mailu napsat. Samozřejmě se představit a zeptat se, jestli vůbec bere nové pacienty, ale mám třreba psát svůj věk? Mám napsat, jaké mám diagnózy? Mám zmínit, že už k psychiatričce chodím a že chci přestoupit? Mám se rovnou zeptat na nejbližší termín, nebo by to bylo neslušné?

Omlouvám se, pokud je toto stupidní dotaz, jen se bojím, abych nevynechala něco důležitého, nebo nezanechala špatný první dojem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1964
14.1.21 23:53

Ano, napsala bych mu všechno.

Pozdrav Žádost o přijetí jako nové pacientky v případě, že nové pacienty nabírá a zmínila bych i, že k psych. chodíš od 14, ale nyní chceš změnu (hlavně ji nijak nehaň :lol: )
Diagnózu
Nashledanou a jméno, prijimeni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16391
15.1.21 00:08

Hele do toho mailu není potřeba vypisovat žádné podrobnosti, nebude i to pamatovat a nebude to nikam přepisovat. Respetkive pokud má sestru tak mu to bude vybavoat sestra.

takže napiš že chceš od dětského psychiatra přejít k dospělému a jestli bere nové pacienty. Zbytek vyřešíte až při případném setkání, stejně jako převod dokumentace.

Primárně zjišťuješ jestli bere nové pacienty - netřeba mu vykládat věci co nepotřebuje vědět, dokud nejsi jeho pacientka.

Nezdvořilé to není, zejména když pozdravíš, rozloučíš se a případně tam někam jednou vložíš nějaké to prosím :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2409
15.1.21 00:11

Já bych zavolala, zepzala se sestry, zda lékař registruje nové pacienty a pak se rovnou objednala.. Diagnózu apod bych řešila až na osobním setkání..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 00:47

Dobrý den,

ráda bych se Vás zeptala, zda Dr… přijímá nové pacienty. Měla bych zájem se u Vás zaregistrovat, případně rovnou objednat termín pokud to bude možné.

Děkuji
S pozdravem a přáním příjemného dne
XY
telefon

Lepší je zavolat a rovnou se zeptat, jestli je možná registrace a termín. Ale jestli je Ti příjemnější varianta po mailu, tak takto by to mělo stačit. Sestřička buď odpoví, nebo rovnou zavolá a ostatní dořešíte na prvním sezení přímo s doktorem. Přeju hodně štěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
56
15.1.21 04:50

Lepsi je urcite zavolat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36705
15.1.21 07:26
@Ou píše:
Hele do toho mailu není potřeba vypisovat žádné podrobnosti, nebude i to pamatovat a nebude to nikam přepisovat. Respetkive pokud má sestru tak mu to bude vybavoat sestra.

takže napiš že chceš od dětského psychiatra přejít k dospělému a jestli bere nové pacienty. Zbytek vyřešíte až při případném setkání, stejně jako převod dokumentace.

Primárně zjišťuješ jestli bere nové pacienty - netřeba mu vykládat věci co nepotřebuje vědět, dokud nejsi jeho pacientka.

Nezdvořilé to není, zejména když pozdravíš, rozloučíš se a případně tam někam jednou vložíš nějaké to prosím :-D

přesně tak, to je formalita. Maximálně tak stručně diagnózu, dvě slova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 17:11

.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie