Co nás čeká u gynekoložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 16:25
co nás čeká u gynekoložky?

Ahoj prosím o respektování anonymity nemusí všichni v mém okolí vědět že se snažíme o miminko a nedaří se.
Když jsem byla v Červenci na běžné preventivní prohlídce u své gynekoložky říkala jsem jí že se s přítelem chceme pokusit o miminko. Ona mi doporučila brát vitamíny na podporu početí a kyselinu listovou (říkala že stačí i jen kyselina listová ale v mém případě kdy mám srdeční a zrakovou vadu doporučila ještě vitamíny pro podporu početí také vzhledem k tomu že i kardiolog doporučoval otěhotnět co nejdřív).
Na základě právě tady těch výše zmiňovaných informací bych potřebovala poradit.
Jelikož se nám miminko stále nepodařilo v Lednu se budu objednávat ke gynekoložce tak jak jsem se s ní dohodla (říkala že se mám objednat kdyby se 4 měsíce nedařilo. A já teď nevím co mě u ní čeká? Má někdo zkušenost že se mu nedařilo otěhotnět a řešil to? Moc by mi to pomohlo. Děkuju všem za radu.

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 14.12.16 16:50

Asi začne hormonálním profilem a žádankou na spermiogram :think:

Puchatka
Kecalka 188 příspěvků 14.12.16 16:54

Ano, hormonalni profil je obvykle prvni krok, ale podle me je brzy- pokud probiha ovulace a cyklus je pravidelny, tak bych pockala ten rok a zbytecne se nestresovala. Ja mela pravidelny cyklus, ovulaci, oba zdravi a podarilo se asi v devatem cyklu :nevim: takze bych jeste neplasila :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 18:25

@Puchatka já ale bohužel čekat nemůžu ono by se mohlo stát že pak mi už kardiolog těhotenství zakáže proto mi gynekoložka řekla že mám přijít už po tak krátké době

Puchatka
Kecalka 188 příspěvků 14.12.16 19:18
@Anonymní píše:
@Puchatka já ale bohužel čekat nemůžu ono by se mohlo stát že pak mi už kardiolog těhotenství zakáže proto mi gynekoložka řekla že mám přijít už po tak krátké době

Aha, tak to je neco jineho. Tak moc drzim pesti :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 21:47

Popravdě můžu říct že se docela bojím co mě čeká ale za ten zázrak to stojí

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >