Reklama

Co nás čeká u gynekoložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 16:25
co nás čeká u gynekoložky?

Ahoj prosím o respektování anonymity nemusí všichni v mém okolí vědět že se snažíme o miminko a nedaří se.
Když jsem byla v Červenci na běžné preventivní prohlídce u své gynekoložky říkala jsem jí že se s přítelem chceme pokusit o miminko. Ona mi doporučila brát vitamíny na podporu početí a kyselinu listovou (říkala že stačí i jen kyselina listová ale v mém případě kdy mám srdeční a zrakovou vadu doporučila ještě vitamíny pro podporu početí také vzhledem k tomu že i kardiolog doporučoval otěhotnět co nejdřív).
Na základě právě tady těch výše zmiňovaných informací bych potřebovala poradit.
Jelikož se nám miminko stále nepodařilo v Lednu se budu objednávat ke gynekoložce tak jak jsem se s ní dohodla (říkala že se mám objednat kdyby se 4 měsíce nedařilo. A já teď nevím co mě u ní čeká? Má někdo zkušenost že se mu nedařilo otěhotnět a řešil to? Moc by mi to pomohlo. Děkuju všem za radu.

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10215 příspěvků 14.12.16 16:50

Asi začne hormonálním profilem a žádankou na spermiogram :think:

Puchatka
Kecalka 181 příspěvků 14.12.16 16:54

Ano, hormonalni profil je obvykle prvni krok, ale podle me je brzy- pokud probiha ovulace a cyklus je pravidelny, tak bych pockala ten rok a zbytecne se nestresovala. Ja mela pravidelny cyklus, ovulaci, oba zdravi a podarilo se asi v devatem cyklu :nevim: takze bych jeste neplasila :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 18:25

@Puchatka já ale bohužel čekat nemůžu ono by se mohlo stát že pak mi už kardiolog těhotenství zakáže proto mi gynekoložka řekla že mám přijít už po tak krátké době

Puchatka
Kecalka 181 příspěvků 14.12.16 19:18
@Anonymní píše:
@Puchatka já ale bohužel čekat nemůžu ono by se mohlo stát že pak mi už kardiolog těhotenství zakáže proto mi gynekoložka řekla že mám přijít už po tak krátké době

Aha, tak to je neco jineho. Tak moc drzim pesti :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 21:47

Popravdě můžu říct že se docela bojím co mě čeká ale za ten zázrak to stojí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama